Gainsbourg, Deneuve i Mastroianni razem w zwiastunie filmu ?3 serca?

Cathrine Deneuve, Chiara Mastroiani, Charlotte Gainsbourg już niebawem pojawią się razem na ekranie w filmie ?3 serca?. Polska premiera już 28 listopada.

Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku kobieta spotyka mężczyznę. Sylvie mieszka tu od lat, Marc spóźnił się na pociąg do Paryża. Spacer i rozmowy o życiu sprawiają, że w ciągu kilku godzin stają się sobie bardzo bliscy. Umawiają się na kolejne spotkanie w Paryżu. Pech sprawi, że nie Marc nie pojawi się. Niespełniona miłość będzie dręczyć Sylvie przez lata?

Jej siostra Sophie prowadzi mały antykwariat. Kiedy sprzedaż podupada i pojawiają się problemy finansowe, kobieta przestaje radzić sobie z sytuacją. Urzędnik skarbowy, do którego trafia, pomaga jej uporządkować sprawy podatkowe. Pomiędzy Sophie i mężczyzną, który ją wspiera, rodzi się uczucie.

Dziś prezentujemy zwiastun filmu

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=TSCWlGPEM3s[/youtube] Sophie i Sylvie wspierają się wzajemnie i wiedzą o sobie wszystko? oprócz tego, że zakochały się w tym samym mężczyźnie. Źródło: materiały prasowe

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz