Futrzani stróże prawa na misji godnej agenta 007!

Kotka Roxi to mieszkająca w sennym miasteczku rozpieszczona ulubienica swojej pani. Pełna miska i komfortowe warunki życia nie pozbawiły ją jednak ambicji – kocia bohaterka marzy o karierze tajnej agentki. Kiedy w końcu los się do niej uśmiecha, Roxi staje przed tajną misją, którą wypełnić może tylko z pomocą nowopoznanych przyjaciół. Paczka zwierzaków nie spocznie, póki nie rozbije złodziejskiej szajki grasującej w ich miasteczku. Prezentujemy galerię fotosów z szalonej komedii, w której podwójne życie kociej agentki nareszcie wychodzi na jaw!

 Ta kotka to prowadząca podwójne życie tajna agentka! Dołącz do Roxi i przyjaciół w sekretnej misji zwierzaków domowych. Poznaj futrzaki, które nie grają w pchełki, bo właśnie prowadzą śledztwo i ścigają przestępców! A może tylko tak im się wydaje…? Wyreżyserowana przez zdobywców Oscara – braci Lauenstein („Luis i obcy” i wyróżniona Nagrodą Amerykańskiej Akademii „Równowaga”) animacja „Agent Kot” to pełna gagów i sympatycznych bohaterów komedia (prawie)sensacyjna, która z łatwością podbije serca widzów w każdym wieku. W tytułowej roli gwiazda dubbingu – Jolanta Fraszyńska!

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domudochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. . W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz