„Furia”, „Bella i Sebastian” oraz „November Man” od 1 marca na Cineman VOD

Niebawem wiosna, a na Cineman.pl pojawiają się kolejne premierowe hity filmowe. Już od 1 marca zostanie udostępniony premierowo głośny dramat wojenny Davida Ayera "Furia", w którym role główne zagrali Brad Pitt, Shia LaBeouf i Logan Lerman. Także w marcu przypadają premiery thrillera "November Man" w reżyserii Rogera Donaldsona, z brawurową rolą Pierce'a Brosnana, a także "Bella i Sebastian", znakomicie przyjęta przez kinową publiczność opowieść o przyjaźni chłopca i psa.

"Furia" to głośny dramat wojenny nakręcony przez Davida Ayera, twórcę gorąco przyjętych przez krytykę i publiczność "Królów ulicy" i "Bogów ulicy". Akcja "Furii" toczy się w czasie ostatecznego natarcia aliantów na siły niemieckie w kwietniu 1945. Znany z odwagi, zahartowany w boju dowódca czołgu pieszczotliwie nazywanego Furia, sierżant Wardaddy (Brad Pitt) otrzymuje zadanie specjalne. Wraz ze swoją załogą, do której zostaje przydzielony młody i niedoświadczony rekrut (Logan Lerman), musi wykonać tajną misję za linią frontu i stawić czoła znacznie potężniejszym siłom wroga.

David Ayer, który przeszłości służył na okręcie wojennym i jest znany ze swoich militarnych zainteresowań, postarał się, aby aktorzy kreujące główne role także poznali realia służby w armii. I tak oto przed rozpoczęciem zdjęć cała ekipa grająca załogę czołgu "Furia" czyli: dowódca - Brad Pitt; snajper - Shia LaBeouf; mechanik - Michael Pena; ładowniczy - Jon Bernthal i wreszcie młody niedoświadczony czołgista - Logan Lerman, spędziła kilka tygodni na specjalnym obozie treningowym, prowadzonym przez byłych komandosów Navy SEALS.

Znakomita obsada, jaką udało się Ayerowi zgromadzić w filmie, dbałość o szczegóły i stworzenie wiernego realiom wojennym klimatu, przyczyniło się do kasowego sukcesu "Furii", a role kreowane przez Logana Lermana, Brada Pitta i Shia Labeouf spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez krytyków.

Także w marcu Cineman VOD udostępni premierowo thriller "November Man" wyreżyserowany przez Rogera Donaldsona, który na swoim koncie ma takie tytuły jak "Angielska robota" czy "Prawdziwa historia". Osią trzymającej w napięciu akcji filmu jest misja emerytowanego speca od tajnych akcji CIA Petera Devereaux granego przez pamiętnego Jamesa Bonda, czyli Pierce'a Brosnana.

Kolejnym premierowym filmem marca jest "Bella i Sebastian" w reżyserii Nicolasa Vaniera. Film został nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Cecil Aubry i opowiada wzruszająca historię przyjaźni ośmioletniego Sebastiana z przygarniętym przez niego bezdomnym i zdziczałym owczarkiem. Nicolas Vanier już wcześniej reżyserował filmy opowiadające o relacjach człowiek - zwierzę. Doświadczenia te wykorzystał w historii Belli i Sebastiana, co - wraz ze znakomitymi zdjęciami realizowanymi w scenografii zaśnieżonych Alp oraz prostą, odtwarzającą realia pasterskiego życia narracją - sprawiło, że film stal się przebojem kinowym.

Inne premierowe propozycje Cineman.pl na marzec to horror "Rogi" z gwiazdą "Harry'ego Pottera" Danielem Radcliffem, czarna komedia "Brud" ze znakomitą kreacją Jamesa McAvoy'a, thrillery "Panna Meadows" z doskonałą rolą Katie Holmes i "Automata" z Antonio Banderasem oraz dramat "Nie jesteś sobą" ze znakomitymi rolami dwukrotnej zdobywczyni Oscara Hilary Swank i partnerującej jej Emmy Rossum. A miłośnikom kina akcji Cineman VOD proponuje "Nieuchronną sprawiedliwość" z gwiazdorem gatunku Dolphem Lundgrenem.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz