No to FRU! Polski zwiastun odlotowej animacji!

Współtwórcy znakomitych animacji ?Frankenweenie?, ?Fantastyczny Pan Lis? i zjawiskowego aktorskiego ?Grand Budapest Hotel? przedstawiają ?Fru!? ? odlotową opowieść o skrzydlatym bohaterze z przypadku. Autorem ścieżki dźwiękowej do przygód podniebnego żółtodzioba jest laureat Oscara za muzykę do ?Zakochanego Szekspira? ? Stephen Warbeck. Natomiast koncept artystyczny i projekty graficzne to dzieło wyobraźni i talentu Benjamina Rennera, autora zachwycającej, nominowanej do Nagrody Akademii krótkometrażówki ?Ernest i Celestyna?. W oryginalnej wersji językowej bajki swoich głosów użyczają m.in. Dakota Fanning, Danny Glover, Christine Baranski i Seth Green. Gwiazdorski skład krajowego dubbingu komedii z polotem poznamy wkrótce. W polskich kinach ?Fru!? rozwinie skrzydła 6 marca.

Nieśmiały żółty ptaszek, który nigdy nie wyfrunął z gniazda, za sprawą zbiegu okoliczności i przy wsparciu zaprzyjaźnionej biedronki, zostaje przewodnikiem stada. Musi poprowadzić grupę skrzydlaków do Ciepłych Krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. W trakcie niezwykłej i pełnej zabawnych przygód podniebnej wyprawy, mały żółty ptaszek udowodni wszystkim, że jest z nie byle jajka kluty.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=0IXTrOp6jWM[/youtube]

?Wierzymy, że ?Fru!? pobudzi wyobraźnię dzieci, młodzieży i dorosłych. To przepięknie napisana opowieść o sile samopoznania, która zabiera widzów w niezapomnianą podróż. Nasz film jest jednocześnie przezabawną komedią i chwytającą za serce baśnią o dążeniu do realizacji własnych marzeń? ? producent Corinne Kouper dla Screen Daily.

FRU! W kinach od 6 marca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz