Fronczewski przyjacielem Jana Pawła II w zwiastunie filmu ?Karol, który został świętym?

Prezentujemy oficjalny zwiastun pierwszego kinowego filmu familijnego o Janie Pawle II pt.: ?Karol, który został świętym?. Obraz ten trafi do polskich kin już 21 marca. 

Piotr Fronczewski, Katarzyna Glinka, Artur Żmijewski oraz bracia-bliźniacy Andrzej i Kamil Tkacz to obsada aktorska najnowszej produkcji poświęconej postaci Karola Wojtyły. ?Karol, który został świętym? jest niezwykłym połączeniem filmu fabularnego, animacji komputerowej oraz archiwalnych ujęć Ojca Świętego. Już 21 marca polscy widzowie będą mieli niezwykłą okazję poznać wybrane momenty z życia Karola Wojtyły. Film ten opowie zarówno o czasach, kiedy był już papieżem, jak i o tych latach, kiedy jeszcze nawet o tym nie marzył. Widzowie zobaczą najważniejsze momenty z życia Jana Pawła II, które wszyscy doskonale znamy z archiwalnych ujęć emitowanych w telewizji, jak i te mniej znane fakty z życia Karola Wojtyły. 

Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun filmu, w którym usłyszymy najbardziej znaną piosenkę popularnej Arki Noego pt.: ?Święty Święty uśmiechnięty?.

?Karol, który został świętymw kinach od 21 marca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz