Frodo kontra czarownica!

Rola Frodo Bagginsa w trylogii ?Władca Pierścieni? Petera Jacksona wyniosła go na szczyt sławy. Z powodzeniem łączy występy w kinie niezależnym z projektami komercyjnymi. Zagrał między innymi w ?Zakochanym bez pamięci?, ?Hooligans?, ?Bobbym? oraz ?Sin City ? Mieście grzechu?. Użyczył również swojego głosu w obu częściach ?Tupotu małych stóp? oraz animacji ?9?. Najnowszy film z jego udziałem ? ?Łowca Czarownic? wejdzie na ekrany kin już 23 października.

Elijah Wood wciela się w nim w rolę kapłana Dolana o numerze 37.

Muszę przyznać, że ten scenariusz bardzo mnie zaskoczył, opowiada aktor. Od razu wciągnąłem się w tę historię. Nigdy nie czytałem czegoś podobnie fascynującego. Kiedy Breck, reżyser filmu, pokazał mi niesamowite storyboardy stworzone na potrzeby filmu, wiedziałem, że muszę wziąć udział w tym projekcie.

Aktor wciela się w postać 37. Dolana, pomocnika głównego bohatera Kauldera (Vin Diesel). Dolani od ponad 8 wieków wspierają wojownika. Grana przez niego postać pojawia się w zastępstwie Dolana o numerze 36 (Michael Caine), który dla głównego bohatera był niczym mentor.

Kaulder niechętnie przystaje na obecność nowego Dolana, ich relacja jest dość trudna i oschła. Mój bohater ma problemy z nawiązaniem jakiejkolwiek więzi z tym gigantycznym wojownikiem, który widział i przeżył już dosłownie wszystko, przyznaje Wood. Jednakże uświadamia sobie w pewnym momencie, że Kaulder traktuje tak wszystkich, a on sam ma przed sobą o wiele trudniejsze i ważniejsze zadanie.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=-6TVK0vUrvY[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz