Francuski suchar! Pokazy przedpremierowe filmu „Przychodzi facet do lekarza”

Romain Faubert przychodzi do lekarza często. Zdecydowanie zbyt często. Jest zdrów jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej: jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela ? doktora Zvenki.

O tym, że facet przychodzi do lekarza powstały legendarne już dowcipy. Niektóre z nich z półki tak absurdalnych, że aż śmiesznych. Zapraszając na najnowszą komedię Dany?ego Boona, w której ?bohaterowie przerysowani, a wydarzenia absurdalne. A jednak w czasie seansu trudno przestać się śmiać. Nawet największy ponurak i smutas w końcu pęknie? (onet.pl), przedstawiamy kilka absurdalnych żartów z francuskim kolorytem.

Jak nazywa się Francuz liżący parę wodną?

Para-Lizator

Wjeżdża żaba na wózku inwalidzkim do francuskiej restauracji i mówi z wyrzutem:

- I jak? Smakowały?

Pyta się Francuz swego kolegi.

- Z czego byś wolał zrezygnować - Z wina, czy z kobiet?

- Aaaa, to zależy od rocznika.

Przychodzi facet do lekarza i mówi:

- panie doktorze chyba jestem bardzo chory bo zjadłem kurczaka a odbiło mi się jajami.

Na to lekarz:

- rzeczywiście coś z panem nie bardzo bo powinno się panu odbić gardłem.

Charlie ? Łódź 5 ? 6.07 Światowid - Katowice 4 ? 5.07 Kameralne ? Gdańsk 4 ? 6.07 Poznań ? Rialto 5 ? 6.07 Ars ? Kraków 5 ? 6.07 i 9.07 Cinema Planet ? Katowice 10.07 Kino PRAHA ? Warszawa 5-6.07 Kinoteka ? Warszawa 6.07 Atlantic ? Warszawa 6.07 Kino Pod Baranami ? Kraków 4-5.07 CINEMA CITY ? wszystkie 5-6.07 Arkadia ? Warszawa Bemowo ? Warszawa Janki ? Warszawa Mokotów ? Warszawa Promenada ? Warszawa Sadyba ? Warszawa Bonarka ? Kraków Kazimierz ? Kraków Zakopianka ? Kraków Kinepolis ? Poznań Silesia ? Katowice Jurajska ? Częstochowa Toruń Bielsko ? Biała Bydgoszcz Krewetka ? Gdańsk Gliwice Lublin Wrocław Zielona Góra

"Przychodzi facet do lekarza"

W KINACH OD 11 LICPA POKAZY PRZEDPREMIEROWE OD 4 LIPCA

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz