Fragmenty olśniewającego wizualnie „Duke of Burgundy. Reguły pożądania”

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów "Duke of Burgundy. Reguły pożądania" Petera Stricklanda - prawdziwie perwersyjnej historii miłosnej rozgrywającej się wyłącznie wśród kobiet, w ukrytym pośród lasów zamku.

W otwierającej scenie filmu poznajemy jego główne bohaterki - Evelyn i Cynthię - których relacja opiera się na układzie dominacji i uległości. Utrzymanie miłosnego napięcia wymaga od nich skrzętnego przestrzegania intymnych i coraz to bardziej ekscentrycznych rytuałów. Z czasem przekonamy się, która z bohaterek misternie reżyserowanych erotycznych fantazji jest tak naprawdę uległą stroną w tym związku.

"Duke of Burgundy. Reguły pożądania" - subtelna, hipnotyczna i porażająca wizualnie opowieść o powiązaniach miedzy miłością i pożądaniem - w kinach od 4 grudnia.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=EllVUlXHAhA[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=lgU7YI0j9HM[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=kqFlxQ8YPZ4[/youtube]

W świecie bez mężczyzn, w zamku ukrytym pośród lasów, dwie piękne, zakochane w sobie kobiety prowadzą erotyczną grę, testując granice swojego związku. Utrzymanie miłosnego napięcia wymaga od nich skrzętnego przestrzegania intymnych i coraz to bardziej ekscentrycznych rytuałów.

Subtelna, hipnotyczna, porażająca wizualnie opowieść o powiązaniach między miłością i pożądaniem.

?Duke of Burgundy. Reguły pożądania? to najnowszy film brytyjskiego reżysera Petera Stricklanda, znanego z psychologicznego thrillera ?Berberian Sound Studio? oraz zapisu trasy koncertowej islandzkiej piosenkarki ?Björk: Biophilia Live?.

"Duke of Burgundy. Reguły pożądania" w kinach od 4 grudnia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz