Folkowa Biesiada i otwarcie portalu Twierdza Wyobraźni!

Zamysł stworzenia tego niezwykłego miejsca, jakim jest http://twierdzawyobrazni.pl/, zrodził się z sennej iluzji. Nietypowego marzenia, które z czasem ewoluowało i przybrało znacznie bardziej okazałą formę. Mawiają, że najbardziej niekonwencjonalne dzieła pochodzą ze snów swoich twórców.

Piszesz, malujesz, śpiewasz grasz, kręcisz filmy lub teledyski, robisz biżuterię albo dekoracje, szyjesz, fotografujesz, tatuujesz - jednym słowem: tworzysz? Jeśli TAK, Twierdza Wyobraźni jest idealnym miejscem dla Ciebie, jeśli chcesz pokazać się szerszemu gronu odbiorców. U nas przeczytasz również artykuły na tematy kulturalne, związane z fantastyką i swoimi zainteresowaniami. Chcemy promować pasje i talenty.

Ekipa Motherfolkers to grupa przyjaciół, miłośników muzyki celtyckiej i folkowej. To właśnie oni zainicjowali ponad rok temu największe, cykliczne, folkowe jam session w Warszawie - Biesiadę, na które z każdą edycją przybywa coraz więcej osób - teraz impreza zrzesza ok.100. Motherfolkersi czerpią radość ze swoich pasji i chcą dzielić się nią z innymi.

Folkowa Biesiada i otwarcie portalu Twierdza Wyobraźni! Pasjonaci przybywajcie, muzykanci z nami grajcie! Twierdza Wyobraźni oraz ekipa Motherfolkers zapraszają do wspólnego muzykowania i zabawy, pod nazwą Folkowa Biesiada! Ta edycja imprezy powiązana jest również z wielkim

otwarciem oraz promocją portalu Twierdza Wyobraźni, czemu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Specjalnie dla Was: ? Folkową Biesiadę rozpocznie zespół Stout, znany i kojarzony w kręgach celtyckich, rekonstruktorskich. ? a po koncercie to, z czego Folkowa Biesiada słynie, czyli wspólne muzykowanie! ? swoje dzieła zaprezentuje kilkoro Artystów związanych z Twierdzą Wyobraźni. ? będą rozdawane gadżety z logo portalu.

Zabierajcie instrumenty, własne głosy i znajomych na największe folkowe wspólne granie wydarzenie w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

Fanpage Biesiady: https://www.facebook.com/slowianskabiesiada?fref=ts Fanpage Twierdzy Wyobraźni: https://www.facebook.com/twierdzawyobrazni?fref=ts Strona: http://twierdzawyobrazni.pl/


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz