Finałowy sezon „Czystej krwi” od 23 czerwca w HBO

W poniedziałek, 23 czerwca o godz. 23.00 w HBO rozpocznie się siódmy, finałowy sezon serialu "Czysta krew" o przygodach wampirów z Bon Temps. Premiera polska odbędzie się dzień po emisji w USA.

Czysta krew to jedna z najbardziej znanych produkcji HBO, opowiadająca o zaskakujących przygodach ludzi, wampirów, wróżek, wilkołaków i innych nieziemskich istot. Serial łączy elementy romansu i horroru, a także komedii i thrillera, dzięki czemu zdobył w ciągu sześciu sezonów wiernych fanów. Produkcja powstała na bazie serii książek o Sookie Stackhouse autorstwa Charlaine Harris.

Pomysłodawcą serialu jest zdobywca nagród Emmy i Oscara Alan Ball. Wśród odtwórców głównych ról znajdują się m.in. zdobywczyni Oscara Anna Paquin (Sookie), Stephen Moyer (Bill), Alexander Skarsg?rd (Eric), Sam Trammell (Sam), Ryan Kwanten (Jason), Rutina Wesley (Tara), Nelsan Ellis (Lafayette), Carrie Preston (Arlene), Deborah Ann Woll (Jessica), Kristin Bauer van Straten (Pam) i wielu innych.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=hZwrTyUPjKg[/youtube]

Premierowe odcinki ostatniego sezonu ?Czystej krwi? będzie można oglądać od 23 czerwca, dzień po premierze amerykańskiej, w każdy poniedziałek o godzinie 23.00 w HBO. Serial będzie również dostępny w serwisie internetowym HBO GO od 23 czerwca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz