Finałowy odcinek „Paktu” 13 grudnia na antenie HBO – cały serial już w HBO GO!

Akcja serialu HBO Pakt rozgrywa się w realiach współczesnej Polski, gdzie przeplatają się ze sobą wielki biznes, polityka i media. W serialu występuje plejada polskich aktorów, m.in. Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Jacek Poniedziałek, Edward Linde-Lubaszenko, Anna Radwan, Alicja Dąbrowska, Witold Dębicki, Marcin Perchuć, Adam Woronowicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Boczarska czy Piotr Fronczewski. Już w najbliższą niedzielę, 13 grudnia o godz. 20.10 zostanie wyemitowany ostatni, szósty odcinek Paktu.

Głównym bohaterem serialu jest Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, który wpada na trop dużej afery finansowej. Mimo sprzeciwu redakcji, Piotrowi udaje się doprowadzić do publikacji artykułu, która wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. W toku prowadzonego śledztwa Piotr odkrywa, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Z pomocą Weroniki (Marta Nieradkiewicz), agentki CBŚ, poznaje drugie dno tej afery. W szóstym odcinku Piotr musi się ukrywać. Pomaga mu Andrzej, z którym wspólnie postanawiają ostatecznie rozwiązać sprawę. Docierają do mężczyzny, który może być kluczem do rozwiązania tajemnicy. Czas na rozwikłanie sprawy zaczyna się  kurczyć z każdą minutą.

Reżyserem serialu jest Marek Lechki (Erratum, Bez tajemnic), a operatorem Paweł Flis. Muzykę skomponował Łukasz Targosz. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=3hfzCP_wmOA[/youtube]

Premiera finałowego odcinka Paktu odbędzie się w niedzielę, 13 grudnia o godz. 20.10 w HBO. Serial w całości jest już dostępny w serwisie HBO GO. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia od godz. 20.10 będzie można także obejrzeć maraton Paktu w HBO2.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz