Finał Ligi Mistrzów – do wygrania podwójne zaproszenie na transmisję w Multikinie![Zakończony]

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najlepszy obraz i dźwięk!

Multikino dzięki nc+ udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.

Tegoroczny wyjątkowy finał Ligi Mistrzów odbędzie się 24 maja w Portugalii na stadionie benfiki Lizbona ? Estádio da Luz. Po raz pierwszy w historii w finale Ligi Mistrzów zmierzą się dwie drużyny z tego samego miasta, Real Madryt zmierzy się z Atletico Madryt. Transmisja od 20:30 na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino!

Finał UEFA Champions League zobaczymy we wszystkim kinach sieci Multikino oraz w kinie Silver Screen w Łodzi.

Dziś z podwójnym zaproszeniem na Finał Ligi Mistrzów jedziemy do Poznania. Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku, oraz wskazać wybrane przez siebie Multikino w Poznaniu.

W którym roku powstała organizacja UEFA?

Na odpowiedzi czekamy do dnia 20 maja(wtorek) do godziny 12.00. Po tym czasie wylosujemy 1 osobę, która przysłała do nas prawidłową odpowiedź. Osoba, którą wytypujemy zostanie powiadomiona w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Zapraszamy do zabawy 🙂

Konkurs zakończony.

Laureatem nagrody został p. Marek z Poznania


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz