Finał krwawej serii na ekranach kin sieci Multikino

Już 31 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa horrory: wieńczący słynny cykl ?[REC] 4: Apokalipsa? oraz ?Rogi? z Danielem Radcliffem w roli głównej.

?[REC] 4: Apokalipsa? to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Za kamerą ponownie stanął Jaume Balagueró, twórca dwóch pierwszych części. Angela Vidal (Manuela Velasco), młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem. Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

?Rogi? to jeden z najbardziej oryginalnych horrorów ostatnich lat entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i fanów gatunku na ostatnim Comic Con, z życiową kreacją Daniela Radcliffe?a. Alexandre Aja, twórca horrorów ?Wzgórza mają oczy? oraz ?Pirania 3D?, wraz z odtwórcą roli Harry?ego Pottera obudzą w każdym z nas diabła. Film jest adaptacją genialnej książki Joe Hilla - syna i następcy Stephena Kinga. Ig Perrish (Daniel Radcliffe) nie może przypomnieć sobie wydarzeń poprzedniego wieczoru. Jego dziewczyna zostaje znaleziona martwa, a on sam podejrzany o jej morderstwo. W poszukiwaniu zabójcy niespodziewanie pomocne okazują się tajemnicze rogi, które wyrastają młodzieńcowi z czoła. Dzięki nim Ig poznaje najmroczniejsze tajemnice i myśli otaczających go ludzi. Pod ich wpływem górska osada przerodzi się w istne piekło na Ziemi i nawet święci zamienią się w grzeszników. Jak znaleźć mordercę, gdy wszyscy podejrzani swoim zachowaniem zawstydziliby samego Szatana?

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz