Filmy najchętniej oglądane w warszawskich Multikinach!

W pierwszym półroczu 2016 roku, według danych BoxOffice.pl, w Polsce sprzedano ponad 23,5 miliona biletów. W warszawskich kinach sieci Multikino najchętniej oglądano polską produkcję ?Pitbull. Nowe porządki?.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety/fot.Zdjęcia: Anna Gostkowska, Copyright ?Ent One Investments

W pierwszych sześciu miesiącach 2016 roku w kinach sieci Multikino w Polsce widzowie najchętniej oglądali: film ?Pitbull. Nowe porządki?, komedię ?Planeta Singli?, animację ?Zwierzogród?, komedię ?7 rzeczy, których nie wiecie o facetach? oraz film akcji ?Deadpool?.

Natomiast w warszawskich Multikinach najlepszą frekwencję osiągnęły: ?Pitbull. Nowe porządki?, ?Planeta Singli?, ?Zwierzogród?, ?Deadpool? oraz ?Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy?.

Na widzów w tym roku czeka jeszcze wiele gorących premier, a wśród nich między innymi: ?Bridget Jones 3?, która 16 września wchodzi na wielkie ekrany, ?Ostatnia rodzina?, ?Dziewczyna z pociągu? z Emily Blunt w roli głównej, ?Inferno? z Tomem Hanksem, ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety?, ?Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć? oraz ?Łotr 1. Gwiezdne wojny ? historie?.

Ostatnia rodzina 06

Nie zabraknie również ciekawych filmów familijnych. W repertuarze dla najmłodszych znajdą się między innymi: ?Sekretne życie zwierząt domowych?, ?Bociany?, ?Trolle? oraz ?Vaiana: Skarb oceanu?. Dzięki akcji ?Rodzina do kina?, rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo.

Bilety na premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz