Filmy z klockami LEGO? w roli głównej na liście animacji Warner Bros. Pictures, które trafią do kin w 2018 roku

Warner Bros. Pictures, dając wyraz swoim szeroko zakrojonym planom w dziedzinie animacji sięgającym 2018 roku, potwierdziła daty premier trzech oczekiwanych filmów o klockach LEGO?. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej, z Warner Bros. Pictures.

Kolejnym filmem o klockach LEGO będzie jeszcze niezatytułowana pełnometrażowa animacja LEGO o Batmanie?, która wejdzie na ekrany wcześniej niż początkowo planowano. Jej premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 10 lutego 2017 roku. Siedem miesięcy później światło dzienne ujrzy Ninjago, animacja, która miała trafić do kin jesienią 2016 roku. Film nadal znajduje się w fazie produkcji, dlatego data jego premiery w Stanach Zjednoczonych została przesunięta na 22 września 2017 roku, a daty premier w innych krajach zostaną podane w późniejszym czasie. The LEGO Movie Sequel, kolejna odsłona przeboju LEGO? PRZYGODA, rozpocznie swój szturm na listy box office tydzień wcześniej niż zakładano początkowo ? 18 maja 2018 roku.

Fellman stwierdził w oświadczeniu: ? ?Jesteśmy podekscytowani faktem wyznaczenia dat premier naszych najnowszych pełnometrażowych animacji o klockach LEGO, które zyskały już wielu fanów na całym świecie dzięki sukcesowi pierwszego filmu. Te trzy filmy, znajdujące się obecnie w fazie produkcji, to dopiero początek ciekawej i zróżnicowanej serii animacji, która będzie zachwycać widzów w najbliższych latach?.

Kwan Vandenberg dodała: ? ?Dzięki tym trzem poruszającym wyobraźnię filmom, z których każdy kładzie nacisk na inne aspekty, przemawiające do zróżnicowanej widowni na całym świecie, chcemy rozpowszechnić serię filmów o klockach LEGO w wymiarze globalnym?.

Jill Wilfert, wiceprezes ds. udzielania licencji i rozrywki z Grupy LEGO, zauważył: ? ?Jesteśmy niezwykle zadowoleni z możliwości kontynuowania kreatywnej współpracy z Warner Bros. przy najnowszych projektach. Niesamowicie jest przyglądać się temu, jak duży ekran staje się kolejnym wymiarem świata LEGO i dostarcza fanom nowych możliwości podziwiania ulubionych postaci?.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz