Filmowy trójkąt miłosny – on, ona i duch

Romantyczna komedia ?Nie ma mowy!? o przeciwieństwach, które się przyciągają i sile wspomnień, które potrafią czasem mocno namieszać. Rebecca Hall i Jason Sudeikis w rolach głównych.

Nie ma mowy

Ona jest młodą wdową, która nie potrafi zapomnieć o zmarłym mężu, znanym muzyku folkowym. Mieszka w małym miasteczku, w domku na wzgórzu i próbuje stworzyć biografię ukochanego. Przechodzi kolejny etap żałoby ? wandalizm.

On to przebojowy pisarz z Nowego Jorku. Dowcipny, czarujący, pewny siebie. Chce odkryć tajemnicze okoliczności śmierci ulubionego muzyka i poświęcić jego twórczości swoją książkę.

Ten trzeci był ukochanym mężem, legendą muzyki folkowej. Odszedł młodo, u szczytu popularności i sławy.

Rywalizuję z duchem! ? wyzna w jednej ze scen zakochany Andrew (Jason Sudeikis). Sytuacja patowa kiedy w grę wchodzi prawdziwa miłość.

?Nie ma mowy!? to historia trójkąta miłosnego. I nie ma znaczenia, że ten trójkąt stanowi kobieta, mężczyzna i wspomnienie dotyczące innego mężczyzny ? wyznaje reżyser, Sean Mewshaw. Liczą się emocje, uczucia ? a one nie gasną wraz z odejściem bliskiej osoby. Pikanterii całej historii dodaje fakt, że i ona i on kochają muzyka ? każde na swój sposób. Chciałem opowiedzieć, jak druga miłość może być lekarstwem na tę pierwszą i co się dzieje, jeżeli ?żyli długo i szczęśliwie? kończy się przedwcześnie ? wyznaje twórca.

?Nie ma mowy!? w kinach od 5 sierpnia 2016 r.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz