Filmowy Świat Przedszkolaka w kinach IMAX

Kino to nie tylko pokazy dla dorosłych! Już w październiku we wszystkich kinach IMAX w Polsce zostanie wznowiony cykl pokazów oraz warsztatów w ramach Filmowego Świata Przedszkolaka. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wejść w magiczny świat przygód i poprzez zabawę poznać otaczającą ich rzeczywistość.

Jak zachęcić najmłodszych do odnalezienia nowych zainteresowań? Jak zaznajomić ich z otaczającym światem? Przedszkolak niczym młody odkrywca z każdym kolejnym dniem, tygodniem i miesiącem swojego życia stara się poszerzać własną wiedzę. Połączenie nauki i zabawy będzie w tym pomocne, dlatego warto zabrać najmłodszych na Filmowy Świat Przedszkolaka w kinach IMAX. Dzieci ? dzięki kinowym seansom i towarzyszącym im warsztatom i animacjom ? będą mogły przenieść się m.in. do malowniczej Afryki czy podwodnego świata oceanu, którego życie toczy się własnym rytmem. To niesamowita przygoda, bo poza rozrywką mali widzowie dowiedzą się wielu interesujących faktów z życia flory i fauny. W ramach projektu do wyboru są między innymi takie filmy jak Dzikie z natury 3D, Afrykańska Przygoda 3D, czy Pod taflą oceanu 3D, czy propozycja premierowa ? Lemury z Madagaskaru 3D. Wspaniała jakość obrazu i dźwięku, jaką gwarantuje IMAX spowoduje, że dzieci poczują się tak, jakby naprawdę tam były!

W ramach projektu zaplanowane zostały bezpłatne spotkania tematyczne ? zabawy i animacje prowadzone przez doświadczonych edukatorów. Co więcej, każdy z uczestników otrzyma upominki oraz certyfikat uczestnictwa. To wszystko sprawi, że żadne dziecko nie odczuje nudy ani przez chwilę!

PROGRAM FILMOWEGO ŚWIATA PRZEDSZKOLAKA ? 23 października 2014:

Katowice Adres: ul. Gliwicka 44, 40-853 Katowice (32 359-59-95) Film: Pod taflą oceanu 3D Bezpieczny Przedszkolak w stanie zagrożenia. Spotkanie ze Strażą Pożarną.

Kraków Adres: Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków (12 290-90-80/92) Film: Dzikie z natury 3D Gdy zapada mrok, czyli spotkanie z teatrem cieni

Łódź Adres: ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (42 664-64-46) Film: Dzikie z natury 3D Futro czy pióra, łuski czy skóra, czyli co komu dała natura.

Poznań Adres: ul. K. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań (61 662 62 00 /26) Film: Pod taflą oceanu 3D Morskie tajemnice.

Warszawa Adres: ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa (22 550-33-22/25) Film: Dzikie z natury 3D Bezpieczny przedszkolak. Spotkanie ze Strażą Miejską.

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych.

Szczegóły znajdują się na stronie www.cinema-city.pl/posMessage/Schools_PL/6

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz