Filmowy Klub Seniora „Praha” – pierwsze spotkanie już 3 kwietnia!

Kino Praha zaprasza do Filmowego Klubu Seniora ?Praha?.  W ramach klubu będą odbywać się specjalne pokazy filmowe dla Seniorów wzbogacone o ciekawe szkolenia, warsztaty, spotkania i promocje.

Już od 3 kwietnia zapraszamy do Kina Praha na spotkania do Filmowego Klubu Seniora ?Praha?. W ramach klubu będą odbywać się specjalne pokazy filmowe przeznaczone dla Seniorów wzbogacone o ciekawe warsztaty i specjalnie przygotowane promocje. Repertuar to najnowsze premiery filmowe oraz wyselekcjonowane tytuły dopasowane do potrzeb widowni. Każdy pokaz będzie poprzedzony krótkim wprowadzenie do prezentowanego filmu.

Przed pokazami filmowymi, dwa razy w miesiącu zapraszamy seniorów na warsztaty tematyczne organizowane przez Centrum Edukacyjne ?Żelazna?. W ramach warsztatów omówimy trudne oraz nietypowe sytuacje, jakie mogą pojawić się w codziennym życiu starszych osób oraz podpowiemy, jak sobie z nimi radzić. Porozmawiamy m.in.: o problemach dotyczących odwróconej hipoteki, o zorganizowanych wycieczkach i zakupach oraz zagrożeniach z nimi związanych, darowiznach i spadkach. Dla zainteresowanych umożliwimy skorzystanie z indywidualnych konsultacji ze specjalistą.

W ramach Klubu Seniora, dwa razy w miesiącu będą możliwe indywidualne konsultacje ze specjalistami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Eksperci udzielą porad dotyczących emerytur i świadczeń społecznych. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się, czym jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS oraz założyć profil internetowy.

W ramach klubowych spotkań m.in.:

- specjalne promocje w barze kinowym (kawa, herbata itp.)

- specjalna cena na seanse repertuarowe w Kinie Praha;

- specjalne ceny na wydarzenia w Kinie Praha

Karta - Filmowy Klub Seniora ?Praha? będzie dostępna w kasie kina od 27. marca br i będzie można ją otrzymać bezpłatnie przy zakupie biletu na seanse w ramach klubu. Regulamin karty i szczegółowe informacje: www.kinopraha.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz