Filmowe wydarzenie sezonu! Plejada gwiazd na uroczystej premierze ?Żyć nie umierać?

Już dawno żadna filmowa premiera nie zgromadziła takich tłumów. Na wczorajszym, uroczystym pokazie ?Żyć nie umierać? Macieja Migasa licznie pojawili się przedstawiciele doborowej obsady na czele z kreującym główną rolę Tomaszem Kotem, a wśród gości specjalnych wieczoru znaleźli się m.in. Agnieszka Dygant, Kasia Kowalska, Sonia Bohosiewicz i Daria Widawska.

Co byś zrobił, gdybyś nagle dowiedział się, że zostały ci 3 miesiące życia? ? to pytanie, z którym musi zmierzyć się główny bohater filmu Macieja Migasa (?Oda do radości?) ? Bartek. W postać tę, bardzo luźno inspirowaną osobą aktora Tadeusza Szymkowa (?Psy?, ?Kroll?, ?Ekstradycja 3?), brawurowo wcielił się Tomasz Kot, laureat Orła i Złotych Lwów za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie ?Bogowie?. Autorem scenariusza jest Cezary Harasimowicz, uhonorowany Złotymi Lwami za scenariusz do filmu ?Bandyta?.

Żadnego z trojki panów nie mogło zabraknąć na uroczystej premierze ?Żyć nie umierać?. Poza Migasem, Harasimowiczem i Kotem ? ekipę aktorską reprezentowali ? Janusz Chabior, Ireneusz Czop, Magdalena Walach, Ewa Gawryluk, Agnieszka Wosińska i Marek Frąckowiak.

Otwierający sezon premier wieczór wypadł znakomicie pod względem frekwencji gości specjalnych. Po czerwonym dywanie stołecznej Kinoteki przechadzali się m.in. Sonia Bohosiewicz, Daria Widawska, Agnieszka Dygant, Mateusz Janicki, Anna Wendzikowska, Kasia Kowalska, Karolina Gorczyca, Andrzej Sołtysik, Rafael Lewandowski, Julia Kamińska, Anna Oberc, Antoni Królikowski, Jolanta Borowiec, Bożena Walter, Anna Próchniak, Bodo Kox, Tomasz Ziętek, Filip Pławiak, Karolina Kominek, Waldemar Błaszczyk, Radosław Piwowarski, Paweł Okraska i Maurycy Popiel.

?Żyć nie umierać? w kinach od 28 sierpnia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz