Filmowe podróże #zostańwdomu

Wszyscy powoli myślimy o wakacjach…. W tym roku dalekie wojaże nie będą nam jednak dane. Ale mamy na to radę! Dzięki filmowym podróżom możecie przenieść się w Wasze ulubione miejsca. Paryż, Berlin, Indie, piaszczyste plaże Brazylii, Rzym czy śnieżne krajobrazy Grenlandii, dla tych co nie lubią upałów, są na wyciagnięcie ręki. Wystarczy obejrzeć jeden z poniższych filmów. Udanej podróży!

NIEZWYKŁA PODRÓŻ FAKIRA, KTÓRY UTKNĄŁ W SZAFIE
Adaptacja międzynarodowego bestsellera autorstwa Romaina Puértolasa to komedia idealna!
Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić
do Paryża i znów spotkać ukochaną?
Zobacz na: vod.pl, ipla.tv, player.pl, pl.chilli.com

POMIĘDZY SŁOWAMI
Nagrodzony m. in. na FPFF w Gdyni i Warszawskim Festiwalu Filmowym film Urszuli Antoniak z doskonałymi rolami Jakuba Gierszała i Andrzeja Chyry.
Michael ma 28 lat. Jest Polakiem, prawnikiem, który biegle mówi po niemiecku, mieszka
i pracuje w Berlinie. Berlin oferuje mu różnorodność, przyszłość, sukces. Michael świadomie staje się częścią wielokulturowej metropolii, a zerwanie więzów z Polską postrzega jako szansę na to, by odnaleźć i ukształtować samego siebie. Pewnego dnia poznaje swojego ojca, którego nigdy wcześniej nie widział i spędza z nim weekend. Te kilka dni stanie się dla Michaela podróżą w poszukiwaniu siebie.
Zobacz na: Netflix, vod.pl, pl.chilli.com, cineman.pl, ipla.tv

POLARNY ROK
Idealista Andreas wyrusza na Grenlandię, by w małej rybackiej wiosce uczyć dzieci. Zachwycający wizualnie i zabawny portret odległego miejsca.
Nauczyciel z Danii podejmuje pracę w rybackiej wiosce na Grenlandii. Początkowo próbuje stawić czoła surowym warunkom życia i edukować lokalną społeczność, ale dzikość tego miejsca i nadchodząca zima daje mu prawdziwą lekcję pokory. Powoli nawiązuje relacje
z mieszkańcami, odkrywając ich tradycje i styl życia. „Polarny rok” to film o wielkiej wolności
i sile, jaka tkwi w prostocie życia. To film o heroizmie ludzi, którzy każdego dnia walczą
z przyrodą, próbując w tym odległym zakątku wieść szczęśliwe życie oraz o tym, że nauczyciel to nie praca, ale powołanie.
Zobacz na: ipla.tv, pl.chilli.com, player.pl

LOVELING
Irene wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Jej najstarszy syn Fernando jest utalentowanym graczem w piłkę ręczną. Pewnego dnia chłopak zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech. Rodzina musi podjąć szybką decyzję o wyjeździe, od którego zależy jego dalsza kariera. Zaskoczona obrotem spraw Irene, stara się poradzić sobie z wizją nagłego rozstania z synem, pokonać własny niepokój i odkryć w sobie nowe siły, by przyzwyczaić się do życia bez ukochanego dziecka.
Zobacz na: vod.pl, ipla.tv, pl.chilli.com

DZIEŃ BASTYLII
Trzymający w napięciu thriller z charyzmatycznym Idrisem Elbą i dobrze znanym z serialu „Bodyguard” Richardem Maddenem w rolach głównych. Za sprawą niefortunnego zbiegu okoliczności sprytny kieszonkowiec wpada w niezłe kłopoty, przez co musi pomóc agentowi CIA wytropić w Paryżu grupę terrorystów.
Zobacz na: Netflix, cineman.pl, vod.pl, pl.chili.com

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz