Filmowe (ob)sesje – „Wstyd” w Kinie Praha

Kino Praha i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej zapraszają na kolejne spotkanie z filmem psychologicznym w ramach cyklu ?Filmowe (ob)sesje?.  We wtorek, 21. października o godz. 20.00 pokażemy kontrowersyjny film ?Wstyd? w reżyserii Steve?a McQueena. Po projekcji filmu zapraszamy na dyskusje z ekspertami z SWPS - Aleksandrą Jodko i Lidią Rudzińską. Bilety już w sprzedaży!

?Filmowe (ob)sesje? to cykl spotkań, podczas których w wybrany wtorek każdego miesiąca prezentujemy filmy o tematyce psychologicznej. Celem projektu jest przybliżenie widzom problemów i zaburzeń natury psychologicznej oraz obalenie mitów i stereotypów z nimi związanych. Podczas dyskusji z ekspertami z SWPS staramy się przeanalizować postępowania osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami oraz trudnymi relacjami w rodzinie. Podczas naszych sesji, filmowa fikcja będzie platformą do rozmowy na wiele społecznie ważnych tematów, na które nie zawsze jest czas w codziennych rozmowach wśród przyjaciół i o których nie myślimy, dopóki bezpośrednio nie dotyczą nas lub naszych bliskich.

We wtorek, 21. października o godz.20.00 pokażemy kontrowersyjny film ?Wstyd? w reżyserii Steve?a McQueena z rewelacyjną rolą Michaela Fassbendera.

Po pokazie filmu ?Wstyd? zapraszamy na dyskusje z ekspertami z SWPS:

? mgr Aleksandra Jodko-Modlińska - psycholog kliniczny, seksuolog, Absolwentka SWPS w Warszawie i UAM w Poznaniu, doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

? mgr Lidia Rudzińska - doktorantka w SWPS, filmoznawca i medioznawca

Spotkanie poprowadzi Piotr Szygalski.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz