Filmowe Mikołajki w Cinema City

Tegoroczne Mikołajki dla najmłodszych fanów kina zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Cinema City przygotowało specjalne pokazy filmów animowanych i przygodowych, połączone z wizytą tego, który wyczekiwany jest już od długiego czasu ? Mikołaja wraz z pomocnikami. Nie zabraknie wspólnego tworzenia dekoracji świątecznych i słodkości od Chupa Chups.

Już 5 i 6 grudnia dowodzenie we wszystkich kinach Cinema City przejmie Święty Mikołaj. Mikołajki to idealny moment, aby w sali kinowej spotkała się cała rodzina. Będzie ku temu okazja, ponieważ Cinema City proponuje prawdziwą ucztę dla wszystkich kinomanów, którzy uwielbiają przepiękne animacje i filmy przygodowe.

Repertuar przygotowany na ten wyjątkowy czas to filmy familijne, spośród których każda rodzina wybierze coś dla siebie. Dla miłośników historii o pięknej, bezinteresownej przyjaźni, idealną produkcją będzie Dobry dinozaur. Film opowiada historię tytułowego bohatera, który zgubił drogę do domu. W odnalezieniu jej pomaga mu mały chłopiec. Obok świetnego scenariusza, warto wyróżnić również fenomenalną pracę grafików, której efekt końcowy zadowoli każde oko. Propozycją skierowaną do tych, którzy cenią rozrywkę w formie zabawnej animacji, jest Hotel Transylwania 2. Tym razem Dracula, wspólnie ze znajomymi, będzie starał się obudzić w swoim wnuku wampirzą naturę. Doskonała zabawa gwarantowana! Zapewni ją także produkcja Rabusie Fistaszków. Niesforny Wiewiór i jego szajka będą musieli uratować las, odzyskując wywiezione żołędzie i fistaszki. Czy uda im się zwyciężyć z ludźmi, zamieniającymi ich dobra na kosmetyki? Nieco innych przeciwników będzie miał główny bohater filmu Sawa. Mały wielki bohater. Zaledwie 10-letni chłopiec odbędzie podróż przez magiczną krainę, aby uratować swoją wioskę. W pełną magii opowieść zabierze nas także film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii. Uniwersalna opowieść, ze zdobywcą Złotego Globu, Hugh Jackmanem w jednej z głównych ról, to świetna propozycja dla całej rodziny.

Czas świąt to szczególny okres, kiedy przebywanie z rodziną jest ważniejsze niż zwykle. Seans można rozpocząć od wspólnego tworzenia świątecznych ozdób. Pomogą w tym Mikołaj i jego pomocnicy, którzy będą czekali w każdym kinie Cinema City 5 i 6 grudnia. Wspólnie wykonane dekoracje będzie można zabrać do domu lub powiesić na choinkach znajdujących się w kinach.

O to, aby humor był jeszcze lepszy, zadba Chupa Chups, rozdając łakocie. Szykuje się wspaniała i smaczna zabawa! Szczegółowy repertuar Specjalne atrakcje z okazji Mikołajek już 5 i 6 grudnia we wszystkich kinach Cinema City. Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz