Filmowe Lato w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała dla swoich Widzów wakacyjną niespodziankę! W ramach specjalnej akcji ?FILMOWE LATO? będzie można kupić bilety na wszystkie filmy w repertuarze, a także zestawy barowe w supercenie ? tylko 14 złotych!

Przez cały okres wakacji (w dniach od 26 czerwca do 27 sierpnia) w ramach akcji ?FILMOWE LATO? przy zakupie biletu na dowolny seans Widzowie otrzymają kupon uprawniający do zakupu biletu na kolejny film lub zestawu barowego (?ZESTAW LETNI? w skład którego wchodzi: średni napój oraz średni popcorn solony) w wyjątkowej, wakacyjnej cenie.

Kupon filmowy obowiązywać będzie na wszystkie filmy dostępne w repertuarze i będzie go można wykorzystać podczas kolejnej wizyty w kinie w ciągu 7 najbliższych dni. Dzięki temu w ramach akcji Widzowie zobaczą następny film 2D lub 3D w rewelacyjnej cenie!

Przy seansach 3D obowiązuje dopłata okularowa. Kupon filmowy jest ważny dla jednej osoby i dotyczy biletów na wszystkie seanse z wyłączeniem cyklu Nocne Maratony Filmowe.

Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie na stronie www.helios.pl/filmowe_lato!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz