Filmowa zima na Statoil z Multikinem!

Od 11 lutego do 10 marca br. każdy kto kupi na stacji Statoil minimum dwie butelki dowolnego, 0,5l napoju: Coca ?Cola, Coca ? Cola Zero, Fanta, Sprite lub Nestea, otrzyma kupon na bilet na film 2D za 15zł do sieci Multikino i Silver Screen.

Filmowa zima na Statoil z Multikinem potrwa od 11 lutego do 10 marca br. W tym okresie każdy kto kupi na stacji Statoil minimum dwie butelki dowolnego, 0,5l napoju: Coca ?Cola, Coca ? Cola Zero, Fanta, Sprite lub Nestea, otrzyma kupon na bilet na film 2D za 15zł do sieci Multikino i Silver Screen.

Między 11 lutego a 10 marca br. na wielkim ekranie pojawią się między innymi: komedia ?Jak to robią single?, nominowany do Oscara ?Pokój?, polska komedia ?7 rzeczy, których nie wiecie o facetach? oraz ?Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości? z Benem Affleckiem i Henrym Cavillem w rolach głównych.

Promocja obowiązuje w całej sieci kin Multikino i Silver Screen Łódź. Kupony można realizować przez cały tydzień aż do 30 kwietnia 2016 r. Regulamin akcji oraz bieżący repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz