?Filmowa wiosna w Multikinie? już od 11 lutego!

W Multikinie filmowa wiosna zaczyna się już w lutym. Każdy kto zakupi w dowolnym punkcie ?Inmedio?, ?Relay? lub ?1 Minute? minimum dwie butelki dowolnego, 0,5l napoju Nestea, w okresie od 11 lutego do 30 kwietnia br., otrzyma kupon na bilet na film 2D za 15zł do sieci Multikino i Silver Screen.

Kalendarzowa wiosna rozpocznie się 21 marca br. Nie możesz się jej doczekać? Skorzystaj z promocji sieci kin Multikino. Każdy kto między 11 lutego a 30 kwietnia br. zakupi w dowolnym punkcie ?Inmedio?, ?Relay? lub ?1 Minute? minimum dwie butelki dowolnego, 0,5l napoju marki Nestea otrzyma kupon na bilet na film 2D za 15zł do sieci Multikino i Silver Screen.

W okresie trwania promocji na widzów czekają gorące premiery. Na wielkim ekranie pojawią się: komedia ?Jak to robią single?, nominowany do Oscara ?Pokój?, polska komedia ?7 rzeczy, których nie wiecie o facetach?, ?Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości? z Benem Affleckiem i Henrym Cavillem w rolach głównych, animacja ?Kung Fu Panda 3?, ?Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów? z Chrisem Evansem i Robert Downey Jr., ?X-man. Apocalypse?, animacja ?Angry Birds? oraz ?Alicja po drugiej stronie lustra? z Johnnym Deppem i Anne Hathaway w rolach głównych.

Wiosenna promocja obowiązuje w całej sieci Multikino i Silver Screen Łódź. Kupony można realizować przez cały tydzień aż do 31 maja 2016 r. Regulamin akcji oraz bieżący repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz