Filmowa „Karuzela” w sieci kin Helios!

W piątek, 23 maja tego roku na ekrany ogólnopolskiej sieci kin Helios wchodzi najnowszy film Roberta Wichrowskiego ? ?Karuzela?. Znany przede wszystkim z serialowych produkcji reżyser tym razem zaprasza widzów do bycia świadkami skomplikowanej historii dwojga przyjaciół i? kobiety.

Rafał i Piotr są prawdziwymi szczęściarzami. Od lat udaje im się utrzymać wzajemną przyjaźń. Mimo wielu przeciwności losu, mogą powiedzieć o sobie, że ich relacji nie zniszczyła nawet miłość do jednej kobiety. Ale czy na pewno?

Tytułowa ?Karuzela? nie jest metaforą zabawy i radości, a raczej zawirowania, niebezpieczeństwa i bardzo niepewnego gruntu. Co stanie się z przyjaźnią dwojga mężczyzn, kiedy na jaw zaczną wychodzić sekrety i kłamstwa z przeszłości?

Wichrowski do współpracy nad filmem zatrudnił młodych, zdolnych polskich aktorów. W role głównych bohaterów męskich wcielili się Mikołaj Roznerski oraz Mateusz Janicki, natomiast w roli Magdy ? głównej bohaterki ? zobaczymy Karolinę Kominek, znaną między innymi z ?Prawa Agaty? czy ?Wymyku?.

"Karuzela? jest ciekawą opowieścią o tym, jak skomplikowane i zawiłe potrafią być z pozoru jasne relacje międzyludzkie oraz o tym, jak ciężko jest czasem walczyć ze sobą i własnym sercem. Zapraszamy na pokazy do kin sieci Helios w całej Polsce, już od 23 maja 2014!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz