Film ,,Maiden” wypływa na VODy! Zobacz grudniowe nowości od Gutek Film

Grudniowe premiery Gutek Film w serwisach VOD: emocjonujący dokument „Maiden”, kontynuacja francuskiego hitu oraz ,,Królowa Kier" z doskonałą rolą Trine Dyrholm

Od piątku w serwisach VoD dostępny będzie znakomity dokument „Maiden”, trzymająca w napięciu opowieść o kobietach, które chciały całego życia. W 1989 roku grupa upartych, odważnych, niezależnych dziewczyn stworzyła pierwszą w historii kobiecą załogę startującą w super prestiżowych i ekstremalnie niebezpiecznych regatach Whitbread Round the World Race. Zgromadziła je na jachcie „Maiden” Tracy Edwards – fascynująca kobieta, która przetarła szlak kolejnym pokoleniom buntowniczek. Film do obejrzenia na platformach Vod.pl i Cineman.pl.

To jednak nie koniec nowości – na portalach VoD dostępne są filmowe przeboje Gutek Film: ,,I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" (reż. Philippe de Chauveron), kontynuacja jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat oraz „Królowa Kier” – doskonałe połączenie kina psychologicznego z erotycznym dramatem, stworzone przez niezwykle utalentowane kobiece trio: reżyserkę May el-Toukhy, scenarzystkę Maren Louise Käehne i wybitną duńską aktorkę Trine Dyrholm („Komuna”, „Wesele w Sorrento”).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz