Film, który przeraził Stephena Kinga!

?Byłem zachwycony. Przerażający film. Niewykluczone, że już nigdy w życiu nie zjem jabłka? ? tak o horrorze ?Oculus?, który 27 marca trafi do kin, mówi Stephen King.  Zachwyceni krytycy dopowiadają: ?To jeden z najbardziej oryginalnych horrorów ostatnich lat? (Dread Central), ?bez wątpienia najbardziej przerażający film od czasu <Obecności>?, (Indiewire), ?spełnienie marzeń każdego inteligentnego wielbiciela horrorów? (Complex).

Bohaterowie filmu to rodzeństwo, które spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić.

Kiedy zamykają się w domu ze złowrogim lustrem, ?koszmar nie ustępuje ani na chwilę? (Bloody Disgusting). Opanowane przez złego ducha lustro igra z umysłami, wciągając widzów w przerażającą historię. ?Mrożąca krew w żyłach atmosfera? (The Guardian) sprawia, że gdy dwójka bohaterów poddaje się manipulacjom demonicznego ?oculusa?, widzowie także stają się jego ofiarami?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=yIFV20KLQBU[/youtube]

?Scenariusz Flanagana i Jeffa Howarda jest zaskakująco ambitny i wyraźnie zaznacza dynamikę rodem z <Archiwum X> pomiędzy Kaylie, święcie przekonaną o demonicznej mocy lustra oraz jej uparcie sceptycznym bratem, którego wspomnienia zostały zduszone przez dziesięć lat prania mózgu w terapii? ? piszą krytycy na stronach Telegraph.co.uk.

?OCULUS? w kinach od 27 marca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz