Film o głośnej sprawie Amandy Knox w czerwcu w kinach!

W piątek włoski Sąd Najwyższy uniewinnił Amerykankę Amandę Knox i jej byłego chłopaka Włocha Raffaele Sollecito, którzy wcześniej zostali skazani przez sąd apelacyjny na wieloletnią karę więzienia za zabójstwo brytyjskiej studentki Meredith Kercher w 2007 roku w Perugii.

Równolegle z głośnym medialnym procesem powstawał film ?Twarz anioła? w reżyserii Michaela Winterbottoma inspirowany sprawą Amandy Knox, w którym główne role zagrali Daniel Brühl, Kate Beckinsale i Cara Delevingne.

Prasa pisała, że w tej historii ?jest wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny.?

To miał być film o ?pięknej morderczyni?, która stała się celebrytką znaną jako ?Foxy Knoxy?. Historia, która trafiłaby do masowej wyobraźni. Reżyser Michael Winterbottom uniknął jednak tabloidowych uproszczeń. Zakończenie jego filmu jest jeszcze ciekawsze niż sensacja opisana w prasie.

?Twarz Anioła? w polskich kinach już 19 czerwca 2015!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz