Farrelly skończył zdjęcia do „Głupiego i głupszego 2”

PETER FARRELLY OGŁOSIŁ ZAKOŃCZENIE ZDJĘĆ DO "GŁUPIEGO I GŁUPSZEGO 2" ?TO MOŻE BYĆ NAJLEPSZY FILM WSZECH CZASÓW?

Peter Farrelly, autor hitów m.in. ?Sposób na blondynkę?, ?Ja, Irena i ja?, odpowiedział na czacie na wszystkie pytania fanów ? też i te związane z ?Głupim i głupszym 2?

Zakończono już zdjęcia do ?Głupiego i głupszego 2?. Farrelly zapytany o nowe wieści na temat kontynuacji swego kultowego filmu, odpowiedział następująco:

?Właśnie skończyliśmy zdjęcia, nie chciałbym się przechwalać, ale myślę, że może to być najlepszy film wszech czasów. A już na poważnie, jesteśmy bardzo podekscytowani tym projektem i jesteśmy w trakcie negocjacji ze studiem w kontekście ustalenia daty premiery. Nie możemy się doczekać momentu, gdy będziecie mogli obejrzeć gotowy film!?

Zapytano go również, czy w części drugiej pojawiają się ciekawe występy gościnne. Od dawna mówi się o kilku znanych nazwiskach, jednakże mogą to być jedynie plotki:

?W Głupim i głupszym 2 pojawiają się jedne z najlepszych występów gościnnych w historii kina. Chcemy jednak zachować je jako niespodziankę. Powiem tyle, że niektóre z nazwisk wiązanych z filmem, nie mają z nim nic wspólnego. Ale na pewno nie będziecie zawiedzeni?.

Kiedy więc powinniśmy spodziewać się pierwszych teaserów filmu?

?Myślę, że w ciągu najbliższych tygodni?. W trakcie rozmowy z fanami pojawiło się wiele informacji o nowym ?Głupim i głupszym?: o niesamowitej chemii między Jeffem Danielsem i Jimem Carreyem, o powrocie samochodu w kształcie owczarka oraz o tym, że Farrelly chciałby zapomnieć o swoim udziale w niektórych projektach. Pojawiła się także wzmianka o słynnym scenarzyście komedii młodzieżowych z lat 80., który pomógł w powstawaniu pierwszego ?Głupiego i głupszego?, lecz jego tożsamość nie mogła zostać ujawniona. Dosyć łatwo jednak zgadnąć, o kogo chodzi.

PREMIERA ?GŁUPIEGO I GŁUPSZEGO 2? JESZCZE W 2014 ROKU ? w 20 lat po wejściu do kin pierwszej części

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz