Fani horrorów wybrali filmy na specjalny #MaratonHalloween w Cinema City!

Specjalnie dla fanów mocnych i mrocznych wrażeń, sieć kin Cinema City przygotowała pokaz najlepszych dreszczowców ostatnich lat. Wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, że to widzowie sami zdecydowali, co obejrzą! Spośród 26 kultowych horrorów, wybierali trzy ulubione, osobno dla każdego z kin. Te, które typowane były najczęściej, zostaną wyświetlone podczas specjalnych Maratonów Halloween, już 30 października o godz. 21:00.

Sprzedaż biletów już ruszyła! #MaratonHalloween, to z pewnością najbardziej ?upiorne? wydarzenie tego roku, którego po prostu nie można przegapić! Miłośnicy kina grozy, w specjalnym głosowaniu wybrali swoje ulubione filmy, które już za kilka dni zostaną wyświetlone w wybranych kinach Cinema City. Kinomani wybierali spośród 26 kultowych horrorów i thrillerów, aby ułożyć własną ?halloweenową? listę wymarzonych historii grozy, osobną dla każdego z kin. Najpopularniejsze okazały się dwa tytuły: Taśmy Watykanu oraz Dom w głębi lasu. Pierwszy przedstawia historię 27-letniej Angeli Holme, która  w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Dom w głębi lasu, to z kolei historia opowiadająca o grupie przyjaciół, która wybiera się na imprezowy weekend do domku w lesie. Wkrótce okaże się, że zwykła drewniana chata jest miejscem makabrycznych wydarzeń, którym bohaterowie będą musieli stawić czoła. W czterech kinach widzowie zdecydowali się obejrzeć na wielkim ekranie klasyk z 1973r. ? Egzorcysta.

Sieć kin Cinema City już teraz uruchomiła sprzedaż biletów aby głosujący mogli rezerwnajlepsze miejsca na sali i dać się ponieść kultowym ?dreszczowcom?. Zobacz najstraszniejsze produkcje kinowe i przeżyj pełne emocji chwile podczas nocy pełnej strachu, grozy i mrocznych opowieści. Zarezerwuj czas, sprawdź repertuar i kup bilet już dziś!

Maratony grozy w Cinema City odbędą się 30 października w wybranych kinach o godz. 21.00: Cinema City Bemowo Warszawa: Nie bój się ciemności, Anioł śmierci, Następny jesteś Ty Cena maratonu (3 wyświetlane filmy) wynosi 29 zł.

Wszystkie szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie http://halloween.cinema-city.pl/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz