?Facet na miarę?. Czyli co tak naprawdę kręci kobiety?

Mówi się, że miłości nie mierzy się w centymetrach... Na tydzień przed premierą komedii ?Facet na miarę? felietonistka Playboya i Antyradia, Aleksandra Różdżyńska, sprawdziła, co tak naprawdę kręci kobiety w... niskich facetach? ?Facet na miarę? to kolejny po ?Nietykalnych? i ?Za jakie grzechy, dobry Boże?? francuski hit, który podbije serca polskich widzów! Ciepła i wzruszająca komedia romantyczna mówiąca o tym, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe, była filmem zamknięcia Netia Off Camera 2016 i została doskonale przyjęta przez publiczność festiwalu. Do regularnej dystrybucji ?Facet na miarę? wejdzie 15 lipca. W roli głównej Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w filmie ?Artysta?. Partneruje mu Virginie Efira, aktorka znana z ?Miłości po francusku?.

Facet na miarę

CZY ROZMIAR MA ZNACZENIE?

Nie zacznę od pięknej myśli, że niscy mężczyźni podobają się kobietom tak samo, jak wysocy i że liczy się tylko to, co mają w duszy ? bo to nieprawda. Niskim jest trudniej. Więc jak wytłumaczyć fakt, że czasem widzimy na ulicy piękną efektowną kobietę w towarzystwie niższego mężczyzny?

Kobiety mają dobrze. Po pierwsze niska dziewczyna to słodka, mała kobietka, którą trzeba się opiekować. No i zawsze ma opcję założenia szpilek. Albo jeszcze lepiej: butów na koturnie, podwyższających nawet o kilkanaście centymetrów. Niski facet nie może zrobić nic ? jest takiego wzrostu i tyle. Gra tym, co ma. ? Zawsze lepiej być młodym, pięknym i bogatym. Ale jeśli tak nie jest? Naprawdę szacun dla chłopaków, którzy są silni na tyle, żeby zachowywać się po prostu po swojemu. Bo domyślam się, że oceniają i obserwują ich nie tylko kobiety ? przyznaje moja rozmówczyni Basia. ? Taki mężczyzna musi być lepszy od innych, żeby zdobyć kobietę, która mu się podoba.

Alexandre z filmu ?Facet na miarę? ma 136 cm i sposób na kobiety. A może tylko udaje? W każdym razie skutecznie uwodzi piękną, młodszą od siebie blondynkę. Jak? Po prostu robi swoje, nie przeprasza za to, na co nie ma wpływu. A nawet z tego żartuje. Kiedy pierwszy raz widzą się w realu, ona przyznaje: ? Zaskoczyło mnie to, że tak wyglądasz. ? Mnie też ? ripostuje Alexandre. Wcześniej rozmawiali przez tylko telefon. Był intrygujący, długo utrzymał jej zainteresowanie. Docenił urodę. Równie dobrze mógłby być to chat albo serwis randkowy. Jeśli kobieta czuje się przy facecie piękna i rozluźniona ? zawsze wróci.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]Phttps://www.youtube.com/watch?v=HbhUDQKE4TM[/youtube]

? W tej sytuacji najlepiej sprawdza się to, za czym tak tęsknimy u wszystkich chłopaków. Inicjatywa. I zero kompleksów. Jeśli facet ma tę siłę ? to moim zdaniem raczej nie przegra. Tylko musi być konsekwentny. I decydować ? to przede wszystkim. Informować, co robimy dziś wieczorem, a nie wiecznie pytać i kazać mi o wszystkim decydować ? nakręca się moja koleżanka Paulina. ? Znasz tę zasadę. Facet mówi: ? Zarezerwuj wieczór, dziś biorę cię do knajpy i takie tam. Albo kupuje wino, które wypijamy razem na dachu jakiegoś wieżowca. Da się to zrobić. Mój niższy o ponad pół głowy mąż zaintrygował mnie w klubie intensywnym spojrzeniem. Patrzyliśmy się na siebie, nagle podszedł i powiedział tylko dwa słowa: ?Znajdę cię?. I wiesz co, czekałam, cały wieczór. O to przecież chodzi ? kobieta ma o facecie myśleć, kiedy go nie ma. Ta jego pewność, że chce właśnie mnie, pociągała mnie najbardziej. A rano zaserwował śniadanie do łóżka, symboliczne poczucie bezpieczeństwa. Od tego momentu zawsze mi powtarza: ?Nie bój się, jesteś ze mną?. Czy kobieta może dostać coś bardziej seksownego?

Nie tylko Paulina wybrała niższego. ? Wiesz co, musisz się przyzwyczaić, że będziesz patrzeć w dół rozmawiając ze swoim mężczyzną. Na początku będziesz się zastanawiała, czy chcesz być ze świetnym wprawdzie facetem, ale takim który przyciąga na ulicy wzrok. Nie dlatego, że jest przystojny... Który nie podoba się twoim przyjaciółkom, choć nie powiedzą ci tego wprost. Ale to przejdzie ? mówi Dominika, świeżo w związku z niższym chłopakiem.

? Musiałam się nauczyć nie odwracać sytuacji: nie skakać wokół niego, żeby przypadkiem go nie urazić. Paweł wcale tego nie oczekuje. Czasem wręcz się wkurza, stawia. Ja tu faktycznie widzę podobieństwo do bohatera filmu. Mówi na przykład: ?Chciałem zadzwonić, ale nie miałem czasu? itp. Nie jest wcale tak dostępny, na każde skinienie, jak się na początku spodziewałam. To podniecające. Może też dlatego, że taki mężczyzna musi się mimo wszystko bardziej starać. Sporo czyta, podsuwa mi książki. Zna się na rzeczach o których ja nie mam pojęcia. Umie wymienić oponę! ? rzadkość wśród moich kolegów informatyków. Takie banały, których nigdy nie mogłam odnaleźć w facetach, których spotykałam. A najlepsze jest to, że jest wielkim fetyszystą stóp. Ciągle kupuje mi nowe dziesięciocentymetrowe szpile i błaga, żebym w nich chodziła. Spotkałaś silniejszego faceta? Aleksandra Różdżyńska

"Facet na miarę" w kinach od 15 lipca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz