Ewan McGregor bezlitosnym recydywistą w thrillerze ?Son of a Gun?.

Ewan McGregor recydywistą i wrogiem publicznym numer jeden!

Gwiazda ?Helikoptera w ogniu? oraz Brenton Thwaites, znany z hitów ?Dawca pamięci? i ?Czarownica? oraz Polak Jacek Koman w zwiastunie thrillera ?Son of a Gun?.

?W tym filmie intensywność i napięcie ?Królestwa zwierząt? łączą się z epickim rozmachem ?Gorączki?? ? pisał o ?Son of a Gun? The Hollywood Reporter. Sensacyjny thriller z Ewanem McGregorem w zaskakującej roli recydywisty i wroga publicznego numer jeden trafi do kin 2 stycznia 2015 roku. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy zwiastun obrazu, opartego na pełnym twistów scenariuszu współautora oscarowego ?Pana i władcy: Na krańcu świata?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ASN4IU0b5yw[/youtube]

Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden ? Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę za udaną akcję, JR dostaje propozycję udziału w napadzie na złoto warte miliony dolarów. Kiedy w grę wchodzą tak olbrzymie pieniądze, nie można ufać nikomu. Sytuacja zrobi się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy JR zakocha się w pięknej dziewczynie bardzo niebezpiecznego człowieka.

?Son of a Gun? w kinach od 2 stycznia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz