Ethan Hawke, Ed Harris oraz Dakota Johnson w dramacie „Anarchia” – premierowo w Polsce na Cineman VOD

Już 16 czerwca użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli obejrzeć nominowanego do tegorocznego Oscara Ethana Hawke, laureata Złotego Globu Eda Harrisa oraz gwiazdę "50 twarzy Greya" Dakotę Johnson w dramacie "Anarchia". Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

Cymbelin (Ed Harris) to boss gangu motocyklowego rządzącego handlem narkotyków. Potęgę zawdzięcza trwającemu od lat korupcyjnemu porozumieniu z szefami policji. Jego druga żona, Królowa (Milla Yovovich) dąży do zwiększenia zysków gangu i nakłania męża do zerwania układów z policją. Zaczyna się walka o dominację w mieście, a brutalni motocykliści terroryzują ulice. Tymczasem jedyna córka Cymbelina Imogena (Dakota Johnson) potajemnie wiąże się z bezgranicznie w niej zakochanym Postumusem (Penn Badgley). Cymbelin, Królowa i Jachimo (Ethan Hawke) zrobią wszystko, aby zniszczyć tę miłość, bo w grę wchodzi władza w gangu. Intrygi i zabójstwa zataczają coraz szersze kręgi. Nikt nie jest bezpieczny i nikt nie wie czy przetrwa tę wojnę.

Reżyser filmu, Michael Almereyda jest twórcą wszechstronnym. Ma na swoim koncie filmy fabularne, krótkometrażowe, wielokrotnie wyróżniane na międzynarodowych festiwalach. Pełną napięcia atmosferę "Anarchii" Almereyda uzyskał dzięki szybkim zwrotom akcji i pełnym realizmu scenom potyczek gangu motocyklowego. Dialogi ilustrowane są znakomitą muzyką skomponowaną przez jednego z najzdolniejszych kompozytorów amerykańskich Davida Ludwiga.

A już w kolejnym tygodniu, także w ramach oferty Super Premium VOD Cineman udostępni "Porwanie Heinekena", oparty na faktach kryminał wyreżyserowany przez Daniela Alfredsona, twórcę głośnej serii "Millennium". W roli tytułowej występuje zdobywca Oscara Anthony Hopkins, a partnerują mu Jim Sturgess i Sam Worthington.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz