?ESL One Kolonia 2015? Counter-Strike: Global Offensive transmisja satelitarna rozgrywek już 23 sierpnia w Multikinie

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisję satelitarną finałów rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive. 23 sierpnia o 19:00 zobaczymy turniej ESL One z Kolonii. Transmisja odbędzie się w 11 kinach sieci Multikino.

Dołącz do ryku tłumów i przeżyj ?ESL One Kolonia 2015 Counter-Strike: Global Offensive?. Najlepsze drużyny świata idą łeb w łeb na oczach tysięcy fanów. FINAŁ Counter-Strike na żywo w kinach poprowadzi znany z YouTube Soe Gschwind-Penksi (SOEMBIE), który wprowadzi publiczność w tajniki turnieju oraz za jego kulisy. Soe będzie gospodarzem i przewodnikiem po finale Counter-Strika: dzięki temu przeżywanie Global Offensive będzie o wiele bardziej zabawne i ekscytujące, niż oglądanie go w samotności w domu. Nie przegap szansy, aby zobaczyć walkę dwóch najlepszych zespołów o prestiżowy tytuł mistrza ESL One. Kibicuj swojej ulubionej drużynie i towarzysz im w ich drodze do zwycięstwa.

Multikino we współpracy z www.nazywowkinach.pl rozpoczyna pionierski projekt: ?eSports in Cinema?. To transmisje największych rozgrywek w grach komputerowych. Sport elektroniczny będzie można oglądać na żywo w kilkunastu miastach Polski. Multikino dołącza do 1400 kin na świecie, które za pomocą satelity okołoziemskiego pokażą swoim widzom najbardziej ekscytujące turnieje z udziałem światowych mistrzów. Pierwsze wydarzenie na żywo odbyło się 28 lipca, a przed nami transmisja rozgrywek w Counter-Strike 23 sierpnia o 19:00.

Seria ?eSports in Cinema? rozpoczęła się 28 lipca premierą filmu dokumentalnego ?Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego? (?All work all play: The Pursuit of eSports Glory?), którego autorem jest uznany filmowiec Patrick Creadon (Intel? Extreme Masters). 23 sierpnia rozegra się turniej w Counter-Strike w Kolonii i transmitowany będzie na cały świat.

Nad całością projektu czuwają merytorycznie ESL (www.eslgaming.com) oraz Intel? Extreme Masters (www.intelextrememasters.com). O eventach będzie informować na bieżąco branżowy serwis internetowo-telewizyjny www.twitch.tv. Za transmisje odpowiada By Experience, pionier i światowy lider w dziedzinie kontentu alternatywnego na żywo dla kin.

Transmisja satelitarna ?ESL One Kolonia 2015 Counter-Strike: Global Offensive? odbędzie się 23 sierpnia o 19:00 w 11 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Czas trwania: ok. 180 min. Data i start wydarzenia: 23 sierpnia, 19:00 Uwaga! Transmisja i komentarz po angielsku.

Bilety: Normalny ? 35 zł z kodem zniżkowym z Facebooka Multikino Polska (tylko w kasie kina) ? 30 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska: https://www.facebook.com/MultikinoPolska/app_609431202462179

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz