Energetyczne Kino Praha czyli „1000 biletów od Pharmaton Geriavit” przez cały grudzień w Kinie Praha!

Kup Pharmaton Geriavit, przyjdź do Kina Praha i za bilet na dowolny seans zapłać tylko 5 zł! Przez cały grudzień w Kinie Praha będzie trwać akcja ?1000 biletów od Pharmaton Geriavit? oraz będzie można zobaczyć wystawę zdjęć ?Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit? znanej fotografki Lidii Popiel.

Przez cały grudzień w Kinie Praha, przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie, będzie można obejrzeć wystawę zdjęć Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit. Autorką zdjęć jest znana i ceniona polska fotografka Lidia Popiel. Pod koniec sierpnia przed jej obiektywem stanęło dwanaście najbardziej aktywnych osób po pięćdziesiątce, wyłonionych w ramach ogólnopolskiego konkursu Energetyczni 50+. Zdjęcia Lidii Popiel stworzyły również limitowaną edycję kalendarza Energetyczni 50+ by Pharmaton Geriavit na rok 2015.

- Podczas fotografowania Energetycznych 50+ z radością obserwowałam otwartych, wspaniałych ludzi, którzy się nie poddają, są wzorem do naśladowania i wiedzą, że od nich samych zależy, co zrobią ze swoim życiem. ? powiedziała Lidia Popiel.

Marka Phramaton Geriavit zachęca do aktywnego życia bez względu na wiek i wspiera w tym rzesze ludzi w wieku 50+. Nie tylko w formie dostarczenia energii z żeń szenia. Tym razem zachęca do przyjścia do kina i płaci za bilety! Równolegle z wystawą zdjęć, do końca roku w Kinie Praha trwać będzie akcja ?1000 biletów od Pharmaton Geriavit?. Wystarczy przyjść z opakowaniem witamin Pharmaton Geriavit, zostawić pudełko w kasie kina, a będzie można kupić bilet na dowolny seans tylko za 5 zł. W grudniu na ekranie kina obejrzeć będzie można takie filmowe hity, jak: ?Hobbit: Bitwa Pięciu Armii?, ?Saint Laurent? czy ?Obce ciało? Krzysztofa Zanussiego.

Wystawa Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit jest wielkim finałem trwającego od wiosny tego roku projektu Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit. Jego celem było poszukiwanie aktywnych, pełnych pasji i energii do życia osób po 50. roku życia oraz podkreślenie, w myśl zasady ?w sile wieku, w pełni sił?, że apetyt na życie nie zmniejsza się wraz z wiekiem.

Akcję realizują wspólnie Boehringer Ingelheim, dystrybutor witamin Pharmaton Geriavit, Kino Praha oraz Digital Open Group ? New Media Solutions.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz