ENEMEF: Psychonoc – wygraj podwójne zaproszenie. [Zakończony]

ENEMEF: Psychonoc, czyli najbardziej hipnotyzujące filmy ostatnich lat, już 9 maja w Multikinie!

Cztery z pozoru różne filmy, które łączy jedno - KLIMAT. Niesamowity, wciągający, psychodeliczny, tajemniczy, hipnotyzujący. Te produkcje ukazują lęki i słabości ludzi oraz przerażającą stronę świata. Niewyjaśnione historie, parapsychologiczne zjawiska, zagadkowe sytuacje spowodują, że ta noc na długo pozostanie w pamięci. Psychonoc to jedyna okazja, aby w jedną noc obejrzeć tak klimatyczne i hipnotyzujące filmy!

W repertuarze zobaczymy: - wstrząsająca TRANSCENDENCJA z Johnnym Deppem (premierowo), - tajemniczy CZARNY ŁABĘDŹ Arronofsky'ego, - wciągająca INCEPCJA Nolana, - mroczny i kultowy EFEKT MOTYLA. ENEMEF: Psychonoc odbędzie się 9 maja 2014 r. (piątek) w 24 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Aby wygrać zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku oraz wskazać wybrane przez siebie kino.

Uzasadnij dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w ENEMEF:Psychonoc.

Na odpowiedzi czekamy do dnia 7 maja(środa) do godziny 12.00. Po tym czasie wylosujemy 1 osobę, która przysłała do nas  najbardziej pomysłową, śmieszną odpowiedź, którą nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na ENEMEF. Konkurs zakończony. Za najbardziej pomysłową i kreatywną odpowiedź nagrodziliśmy pana Arkadiusza podwójnym zaproszeniem na Enemef. Przedstawiamy nagrodzony tekst. Autor p. Arkadiusz E_NEMEF Psychonoc to gwarancja super filmowej nocy i zabawy N_iezwykły maraton filmowyw środku Warszawy E_kscytujace filmy, niezwykłe filmowe gwiazdy M_egapsychologiczna noc, pełna pozytywnej jazdy E_fekt motyla?, ?Incepcja?, pozytywne wrażenia F_antastyczny ?Czarny łabędź? to spełnienie mojego marzenia P_sychonoc ? na takim maratonie musi panować taka niezwykła atmosfera S_uperemocje, na samą myśl człowiek chęci nabiera Y _es, oglądanie takich filmów to prawdziwa radość! C_udowne orzeźwienie, wyszalenia się zadość! H _a! Wielu innych kinomanów, odczucie wspólnoty (jak w kościele) O_rzeźwienie, atrakcji filmowych tak wiele! N_iesamowicie ekscytujące cudowne chwile! O tak. Ależ będzie mile. C_udowna pożywka dla ciała i duszy N_ iesamowita filmografia, którą i moją dziewczynę wzruszy I ?Transcendencję? chcielibyśmy zobaczyć w końcu na własne oczy E_ch, nich Johny Deep znów nas zaskoczy M_niam! To będzie niezapomniana noc O tak! Emocji, wrażeń moc G_enialni aktorzy, filmy które potrafi urzekać E_ch, nie możemy już się doczekać S_uper ?Incepcja?, mistrzostwo świata I_ntrygująca akcja,taka bogata E_kspresyjna muzyka, genialna scenografia D_oskonały! Taki film nieczęsto się przytrafia O_ch! Uczestniczyć w tym Enemefie byłoby dla mnie niezwykłym przeżyciem. C_ałej masy emocji wydobyciem. Z _nakomity maraton! Długo będę wspominał go ze swoją dziewczyną E _ch! A Wy możecie stać się tego przyczyną K_oniec słów natchnionych. A Enemefy dawno ?dodałem do ulubionych?! Ć  
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz