ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni 24 lipca w Multikinie

Być może to już po raz ostatni kiedy weźmiemy udział w Bitwie o Śródziemie? Najbardziej epicki i legendarny ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni odbędzie się już 24 lipca w 28 kinach sieci Multikino. W repertuarze: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca Pierścieni: Dwie Wieże oraz Władca Pierścieni: Powrót Króla.

Wakacje to doskonały czas na niesamowitą przygodę, a najlepiej przeżyć ją w magicznym Śródziemiu wraz z bohaterami fenomenalnej trylogii J.R.R. Tolkiena. Wszystkie trzy części ekranizacji Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. To jednocześnie najprawdopodobniej ostatnia szansa, aby zobaczyć je jedna po drugiej w rozszerzonych wersjach podczas ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni.

W repertuarze: - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - WERSJA REŻYSERSKA - Władca Pierścieni: Dwie Wieże - WERSJA REŻYSERSKA - Władca Pierścieni: Powrót Króla - WERSJA REŻYSERSKA

ENEMEF: NOC WŁADCY PIERŚCIENI odbędzie się 24 lipca (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 19 do 25 zł za całą noc w kinie (trzy filmy): - 19 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 19 zł każdy - 20 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC - 21 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych - 22 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką - 25 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 9:30 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: - brak możliwości rezerwacji biletów, - bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet na stronie Multikina, - przedsprzedaż rozpocznie się 24 czerwca, - zamknięcie sprzedaży 24 lipca godz. 23:59.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz