ENEMEF: Noc Nominacji 2016

ENEMEF: Noc Nominacji 2016 to już coroczna tradycja. Zaledwie dwa dni przed ceremonią rozdania Oscarów będzie można obejrzeć filmy, które mają największe szanse na zdobycie najbardziej prestiżowej nagrody w świecie kinematografii.

Jedna noc, cztery wybitne filmy i aż 19 nominacji! W repertuarze: - klimatyczny i trzymający w napięciu POKÓJ - premierowo! - piękny film o zakazanej miłości CAROL - przedpremierowo! - wzruszający i autentyczny BROOKLYN - tydzień po premierze! - najnowszy film Stevena Spielberga MOST SZPIEGÓW.

Dołącz do Nocy Nominacji 2016 na Facebooku: https://www.facebook.com/events/444752305724604/

http://www.enemef.pl

ENEMEF: Noc Nominacji 2016 odbędzie się 26 lutego (piątek) jednocześnie w 23 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Ceny biletów: od 27 do 36 zł za całą noc w kinie (cztery filmy): - 27 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 27 zł każdy - 32 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC - 33 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych - 34 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką - 36 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite). W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:30 rano.

Kolejność emisji filmów: Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl 21 lutego. Wyniki głosowania zostaną podane 22 lutego wieczorem.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: - brak możliwości rezerwacji biletów, - bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina, - przedsprzedaż rozpocznie się 16 lutego.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: - ograniczenie wiekowe: 15 lat; osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na www.enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na www.multikino.pl, - możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem, - specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 27 zł można kupić tylko w terminie, podanym w SMSie; SMSy zniżkowe zostaną wysłane do szczęśliwców, wybranych ze wszystkich zarejestrowanych na www.enemef.pl, - filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami, - pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp., - kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

Pytania, wątpliwości? Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz