ENEMEF: Noc Jokerów w Multikinie

ENEMEF: Noc Jokerów 12 sierpnia 2016 to przegląd najlepszych filmów z najbardziej znanym, nieobliczalnym i szalonym superzłoczyńcą wszech czasów.

ENEMEF Nioc Jokerów PLAKAT

Od czasu debiutu w DC Comics ponad pół wieku temu Joker pojawiał się na ekranie w wielu rozmaitych odsłonach. Tej nocy widzowie zobaczą aż trzy z nich w wyśmienitych filmach akcji! W repertuarze: - widowiskowy LEGION SAMOBÓJCÓW i Jared Leto jako Joker - tuż po premierze! - tajemniczy MROCZNY RYCERZ z epickim Jokerem w wykonaniu Heatha Ledgera, - legendarne dzieło Tima Burtona BATMAN - w roli Jokera Jack Nicholson.

ENEMEF: NOC JOKERÓW odbędzie się 12 sierpnia (piątek) jednocześnie w 22 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec. Ceny biletów: od 29 do 35 zł za całą noc w kinie (trzy filmy): - 29 zł: specjalna cena promocyjna dla kilku tysięcy osób wylosowanych spośród wszystkich zarejestrowanych na http://www.enemef.pl - 31 zł: specjalna cena promocyjna dla fanów Multikina Facebooku, kod do pobrania w aplikacji kodów do Multikina http://ow.ly/2Fqo302A7fH, ilość kodów ograniczona - 32 zł: specjalna cena promocyjna dla wszystkich zarejestrowanych na http://www.enemef.pl - 35 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite). W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 2 zł (nie dotyczy biletów ze zniżkami smsowymi).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

Kolejność emisji filmów: Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 7 sierpnia. Wyniki głosowania zostaną podane 8 sierpnia wieczorem.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: - brak możliwości rezerwacji biletów, - bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina, - przedsprzedaż rozpocznie się 26 lipca.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: - ograniczenie wiekowe: 15 lat; osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody znajduje się TUTAJ oraz na marginesie na www.enemef.pl, - możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem, - specjalne zniżkowe bilety promocyjne w cenie 29 zł można kupić tylko w terminie podanym w SMSie; - specjalne zniżkowe bilety promocyjne w cenie 32 zł można kupić do dnia maratonu włącznie; - filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami, - pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp., - kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz