ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów z premierą ?Sinister 2? w Multikinie

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to gratka dla wszystkich szukających w kinie mocnych i mrocznych wrażeń! Tej nocy horrorożercy otrzymają solidną dawkę adrenaliny serwowaną przez najbardziej przerażające produkcje filmowe ostatnich lat. ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów 21 sierpnia w 30 kinach sieci Multikino.

Demoniczne moce, które zawładną ciemnością kinowej sali, przyprawią widzów o dreszcze i na długo nie pozwolą im zasnąć. To wszystko podczas ENEMEFu: Noc Grozy i Horrorów, który odbędzie się 21 sierpnia. W repertuarze strachu znajdą się: - długo wyczekiwany SINISTER 2 - premierowo! - trzymający w napięciu SINISTER, - uznana za najstraszniejszy horror ostatnich lat OBECNOŚĆ, - demoniczna, bazująca na klasyce gatunku ANNABELLE.

Więcej informacji i GŁOSOWANIE NA KOLEJNOŚĆ EMISJI FILMÓW http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW odbędzie się 21 sierpnia (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 25 do 32 zł za całą noc w kinie (cztery filmy): - 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy - 27 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC - 28 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych - 29 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką - 32 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite). W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:00 rano

Kolejność emisji filmów: Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 16 sierpnia. Wyniki głosowania zostaną podane najpóźniej 17 sierpnia wieczorem.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: - brak możliwości rezerwacji biletów, - bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet na stronie Multikina, - przedsprzedaż rozpocznie się 14 lipca, - zakończenie sprzedaży 21 sierpnia godz. 23.59.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz