ENEMEF: Minimaraton 007 z przedpremierowym pokazem ?Spectre? już 4. listopada w Multikinie!

ENEMEF: Minimaraton 007 to spotkanie oko w oko z najsłynniejszym tajnym agentem wszech czasów. Tego wieczoru poznamy intrygujące sekrety misji szpiega z licencją na zabijanie i damy się porwać w wir niebezpiecznych, widowiskowych akcji w walce ze złem. Nie zabraknie mocnych emocji, drogich samochodów, pięknych kobiet, dobrego alkoholu i ciętego dowcipu. O wszystko to zadba nie kto inny, jak bezwzględny i magnetyczny Bond. James Bond.

Podczas Minimaratonu 007 zostaną zaprezentowane dwa filmy z serii o Jamesie Bondzie: najnowszy "Spectre" na dwa dni przed polską premierą oraz poprzedzający go, wyśmienity "Skyfall". To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najnowszą część słynnego cyklu przed wszystkimi!

W repertuarze: - kultowe i emocjonujące SKYFALL - godny następca SPECTRE - przedpremierowo!

Dołącz do Minimaratonu 007 na Facebooku: http://on.fb.me/1RlHhb1

ENEMEF: MINIMARATON 007 odbędzie się 4 listopada (środa) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

godzina rozpoczęcia i zakończenia: rozpoczęcie o 19:30, przewidywany koniec ok. 1:00 w nocy

cennik biletów - 20 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 20 zł każdy - 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC - 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych - 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką - 33 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite). Na bilety obowiązują również kody z promocji "Środy z Orange". W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

rezerwacja i przedsprzedaż biletów: bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 19 października około 16:00; więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

więcej informacji pod adresem: http://www.enemef.pl

ograniczenie wiekowe: 15 lat, osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz