ENEMEF: Gry Wojenne z premierą Karbali już 11 września w Multikinie!

ENEMEF: Gry Wojenne to wyjątkowy zestaw doskonałych filmów z wojną w roli głównej, w tym premiera autentycznej i mocnej "Karbali". Tej nocy widzowie poznają zatrważające historie, w których gra toczy się o życie, honor i wolność. ENEMEF: Gry Wojenne już 11 września w 27 kinach sieci Multikino.

Podczas wyjątkowego ENEMEF-u: Gry Wojenne nie zabraknie widowiskowych scen batalistycznych, bohaterskich postaw i akcji zapierającej dech w piersiach. Na ekranie zostaną zaprezentowane cztery opowieści rozgrywające się w różnych miejscach i czasach, które łączy jedno - bezwzględność wojennej rzeczywistości.

W repertuarze: - opowiadająca o ściśle tajnej operacji KARBALA - premierowo! - oparty na historii najlepszego strzelca amerykańskiej armii SNAJPER, - zrealizowany z rozmachem, oparty na faktach OCALONY, - widowiskowa i niezwykle realistyczna FURIA.

Dołącz do ENEMEFu Gry Wojenne na Facebooku: http://on.fb.me/1U4LJet

*** Więcej informacji i GŁOSOWANIE NA KOLEJNOŚĆ EMISJI FILMÓW *** http://www.enemef.pl

ENEMEF: GRY WOJENNE odbędzie się 11 września (piątek) jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Ceny biletów: od 24 do 32 zł za całą noc w kinie (cztery filmy): - 24 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 24 zł każdy - 27 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC - 28 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych - 29 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką - 32 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite). W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano

Kolejność emisji filmów: Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 6 września. Wyniki głosowania zostaną podane najpóźniej 7 września wieczorem.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: - brak możliwości rezerwacji biletów, - bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet na stronie Multikina, - przedsprzedaż rozpocznie się 24 sierpnia, - sprzedaż biletów zakończy się 11 września o godz. 23:59.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz