Emma Roberts w podrasowanej wersji opowieści o Kopciuszku!

Wystarczy smartfon, żądza przygód i chęć zdobycia internetowej sławy. Masz odwagę wejść do gry? Vee (Emma Roberts), nieśmiała dziewczyna ze Staten Island postanawia zaryzykować. Sprowokowana przez swoją przyjaciółkę ściąga aplikację i w jednej chwili jej życie zmienia się o 180 stopni. ?Nerve? już 2 września na ekranach kin.

Początkowo jej przygoda z Nerve przypomina podrasowaną wersję opowieści o Kopciuszku. Spotyka niesamowicie przystojnego i seksownego nieznajomego (w tej roli Dave Franco). Wybiera się do luksusowego sklepu i wychodzi z niego z sukienką za tysiące dolarów. Wjeżdża do Nowego Jorku na mocno podrasowanym motocyklu i staje się częścią miasta w sposób, o którym wcześniej mogła tylko pomarzyć mieszkanka Staten Island. Z czasem jednak gra robi się coraz bardziej niebezpieczna.

Aktorka przyznaje, że nigdy nie zapomni nocy na planie ?Nerve?. ?Gdy jechałam z tyłu motocykla prowadzonego przez Dave?a, poczułam się jak w jakimś surrealistycznym koszmarze?, wspomina. ?Była czwarta rano, jeździliśmy wokół Times Square, a ja do niego powiedziałam, że takie coś nie przydarzy nam się nigdy więcej w naszych karierach?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=QlQGOzhpCFw[/youtube]

NERVE PREMIERA: 2 WRZEŚNIA 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz