Emily Blunt w roli „Dziewczyny z pociągu”

Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to bohaterka bestsellerowej powieści Pauli Hawkings ?Dziewczyna z pociągu?. Ta samotna, uzależniona od alkoholu kobieta podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia?

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z ekranizacji światowego besteslleru. W tytułowej roli zobaczymy Emily Blunt, która ma już na swoim koncie kilka trudnych ról, ostatnio zachwyciła krytyków udziałem w filmie ?Sicario?. Jednak jak sama przyznaje to udział w ?Dziewczynie z pociągu? był dla niej największym wyzwaniem aktorskim, z jakim kiedykolwiek musiała się zmierzyć. ?Moja bohaterka to zniszczona życiem kobieta. Podoba mi się ta historia ? opowiada o pewnej obsesji, samotności, potrzebie podglądania i o tym, że nie wszystko jest takie, jakie widzimy.? ? komentuje swój udział w produkcji Blunt.

W filmie występują także Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez, Luke Evans i Justin Theroux. Reżyserem ?Dziewczyny z pociągu? jest Tate Taylor (?Służące?, ?Get on Up?), a premiera filmu zaplanowana jest na jesień 2016.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz