Ellie Goulding zaśpiewa dla Kate Winslet

Ellie Goulding na soundtracku do ?Niezgodnej?

11 marca na rynek trafi oryginalny soundtrack z muzyką do filmu akcji ?Niezgodna?. Znajdzie się na niej nowy utwór brytyjskiej artystki Ellie Goulding, a także utwory z jej drugiego albumu, ?Halcyon?. Głos Goulding usłyszymy również w ramach ilustracji muzycznej do filmu, której komponowaniem zajmuje się Junkie XL, nominowany do Grammy? twórca muzyki elektronicznej z wieloma platynowymi płytami na koncie. Soundtrack produkuje Hans Zimmer, laureat Grammy? oraz Oscara?, kompozytor ścieżek muzycznych do takich filmów jak ?Mroczny rycerz? oraz ?Incepcja? ?Zaczęliśmy prace nad filmem wraz z piosenkami Ellie Goulding z jej albumu Halcyon, po czym dość szybko się zorientowaliśmy, że styl jej muzyki oraz tembr głosu świetnie uzupełniają się z tym, co robimy?, opowiada reżyser ?Niezgodnej?, Neil Burger. ?W wielu aspektach Ellie zaczęła reprezentować wewnętrzny głos naszej głównej bohaterki, Tris?.

Oprócz nowego utworu wokalistki, zatytułowanego ?Beating Heart?, soundtrack będzie zawierał oryginalne kompozycje muzyczne nominowanego do Grammy?, wielokrotnie nagradzanego platynowymi płytami artysty o pseudonimie Zedd (utwór ?Find You? z udziałem Matthew Koma oraz Miriam Bryant) oraz innych, których dane zostaną wkrótce ujawnione.

?Niezgodna? to pierwsza część trylogii, która stała się jedną z trzech najlepiej sprzedających się książek 2013 roku. Opowiadana historia została osadzona w świecie przyszłości, w którym ludzie zostają podzielenie na różne frakcje związane z cechami ich osobowości. Tris Pryor, w którą wciela się Shailene Woodley, zostaje ostrzeżona, że nigdy nie wpasuje się w żadną z tych grup. Gdy dziewczyna odkrywa spisek mający na celu uśmiercenie wszystkich Niezgodnych, wyrusza w podróż, by ustalić, co sprawia, że ona i jej podobni są tak niebezpieczni, zanim będzie na to za późno.

Za reżyserię ?Niezgodnej? odpowiada Neil Burger, scenariusz do filmu napisali Evan Daugherty oraz Vanessa Taylor w oparciu o powieść autorstwa Veroniki Roth. W filmie główne role grają Shailene Woodley, Theo James, Ashley Judd, Jai Courtney, Ray Stevenson, Zo? Kravitz, Miles Teller, Tony Goldwyn, Ansel Elgort, Maggie Q, Mekhi Phifer oraz Kate Winslet.

Film w kinach pojawi się 4 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz