Elle Fanning w energetycznym zwiastunie „Neon Demon” Nicolasa Windinga Refna

Pojawił się polski zwiastun filmu "Neon Demon" w reżyserii Nicolasa Windinga Refna. Porównywany do "Mulholland Drive" Lyncha najnowszy thriller twórcy "Drive" opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie. Film miał swoją światową premierę w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu w Cannes, a polska premiera planowana jest podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty 2016. "Neon Demon" to olśniewająco zrealizowany, pulsujący muzyką Cliffa Martineza ("Drive") film z Elle Fanning, Abbey Lee i Keanu Reevesem.

Jesteś piękna i masz w sobie ?to coś?. Przyjechałaś do Los Angeles, neonowego miasta, gdzie w ciągu jednej nocy można zrobić karierę. Poznajesz chłopaka, który jest tobą zafascynowany i dziewczyny, które chcą ci pomóc w drodze do sławy. Dostajesz propozycję pracy, o której inni mogą tylko marzyć. Czy to tylko piękny sen? A może wstęp do koszmaru?

Porównywany do "Mulholland Drive" Lyncha najnowszy thriller twórcy "Drive" opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie. "Neon Demon" to olśniewająco zrealizowany, pulsujący muzyką Cliffa Martineza ("Drive") film z Elle Fanning ("Czarownica"), Abbey Lee ("Mad Max: Na drodze gniewu") i Keanu Reevesem ("Matrix").

"Neon Demon" w kinach od 22 lipca 2016

Źródło:materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz