Elizabeth Banks nr 1 wśród najzabawniejszych blondynek wszechczasów!

Elizabeth Banks, którą ostatnio oglądaliśmy w ?Igrzyskach śmierci? czy ?40-letnim prawiczku? dołącza do grupy najzabawniejszych blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów.

Już 6 lutego w komedii ?Dzień z życia blondynki? przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.  Tym razem Banks gra błyskotliwą prezenterkę telewizyjną, która przez jedną gorącą noc sprowadza na siebie wszystkie tarapaty świata. Pechem stukrotnie przebija swoją koleżankę po fachu Bridget Jones (Rene Z). Na szczęście pomysłowością i ambicją dorównuje Andie (Kate Hudson) w ?Jak w stracić chłopaka w 10 dni?, odwagą Laricie (Jessica Biel) z ?Wojny Domowej?. A do tego jest równie wyluzowana jak Donna (Meryl Streep) w ?Mamma Mia? i momentami tak złośliwa jak Regina (Rachel McAdams) z ?Wrednych dziewczyn?. Do tego ma w sobie urok i czar Marylin Monroe z filmu ?Mężczyźni wolą blondynki?.  Tym samym filmowa Meghan kolejny raz kolejny przekonuje widzów, że nie ma jednego sposobu na blondynkę ? nieprzewidywalność to jej drugie imię.

Steven Brill, reżyser i scenarzysta zachwyca się aktorstwem Elizabeth Banks: ?Znam ją od dziesięciu lat i pisząc scenariusz myślałem, 'O Boże, Elizabeth byłaby niesamowita jako Meghan!' To wymagająca rola, ponieważ w niewielu filmach główny bohater jest obecny w niemal każdej scenie. To rola pod każdym względem pierwszoplanowa?.

Również sama Elizabeth Banks jest przekonana, że rola Meghan jest skrojona wprost dla niej. Zawsze lubiła grać takie bohaterki jak Meghan, wymagające nie tylko warsztatu aktorskiego, ale też wysiłku fizycznego. ?Grałam Puka w ?Śnie nocy letniej'. Jestem wysportowana, uwielbiam biegać, skakać i kręcić sceny akcji bez udziału kaskadera. Nigdy nie mam dość takich ról. ?Dzień z życia blondynki? dał mi ku temu doskonałą okazję. Moimi idolami są wspaniałe aktorki komediowe, które wykorzystywały slapstick, jak Lucille Ball. A Jaś Fasola jest mi o wiele bliższy niż można by się spodziewać?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=aFLZJi2ICkA[/youtube]

Meghan gra dziennikarkę z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizują szalony wieczór na mieście.

Atmosfera najmodniejszego nocnego klubu wszystkim poprawia nastrój i nawet urocza Meghan zaczyna zuchwale flirtować z przystojnym barmanem, Gordonem (James Marsden). To, co wydarzyło się następnego dnia, gdy Meghan obudziła się w mieszkaniu Gordona, w zupełnie nie znanej sobie dzielnicy LA, uruchomiło serię niefortunnych zdarzeń. I tak, w jeden dzień, porządna dziewczyna przeżyje kilka mało chwalebnych przygód.

Postać Gordona zagrał James Marsden  znany widzom z filmów ?X-Men?, ?Zaczarowana? czy ?27 sukienek?.

?DZIEŃ Z ŻYCIA BLONDYNKI? OD PIĄTKU (6 LUTEGO) W KINACH!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz