Ekskluzywny zwiastun ?300: Początek imperium? tylko w IMAX!

Tuż przed wybranymi, premierowymi seansami najnowszej wersji filmu ?Robocop?, widzowie będą mogli zobaczyć w kinie specjalny, obszerny trailer drugiej części 300. Jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej efektów i niepowtarzalnych wrażeń filmowych.

Dla wybrańców Kino IMAX zaprasza na nietypowe wydarzenie, którym jest pokaz czterominutowego, wyjątkowo skomponowanego zwiastuna ?300: Początek imperium?. Nigdzie wcześniej niedostępny materiał pokaże nie tylko zupełnie nowe sceny ? nieemitowane w innych wideo promocyjnych, ale także wykorzysta pełne możliwości tej adaptacji w kinie IMAX. Technologia 3D sprawi, że atmosfera grecko-perskiej wojny będzie niezwykle realistyczna i wręcz ?namacalna?.

Najpierw był komiks Kontynuacja wojny z perskim królem Kserksesem na ekranach kin jest wynikiem współpracy Franka Millera ? twórcy komiksu ?300? i Zacka Snydera ? reżysera pierwszej części. Pod Narodziny Imperium została narysowana specjalna powieść obrazkowa, na której opiera się druga produkcja. Mimo, że Snyder jest w tym przypadku tylko producentem, zapewnienia twórców są jednoznaczne: fani walecznych Spartan nie będą zawiedzeni! Wspaniałe zdjęcia batalistyczne, zapierające dech w piersiach sceny walk i kreacje takich gwiazd jak Eva Green (Artemisia), Sullivan Stapleton (Temistokles) i Rodrigo Santoro (Kserkses) to tylko nieliczne z wielu mocnych punktów filmu.

?Tylko bogowie mogą pokonać królów? Sequel rozpoczyna się w miejscu honorowej śmierci Spartan: pod Termopilami. Po śmierci króla Leonidasa i niesamowitej walki jego żołnierzy, Grecja jednoczy się, aby stawić czoła perskiemu hegemonowi, który okrzyknął się bogiem. Pogrążona w żałobie królowa Gorgo i dowódca sił zbrojnych Hellady - Temistokles poprowadzą grecką flotę do największej bitwy w historii świata. Teraz nie liczy się ani zemsta za śmierć króla, ani grecka duma. Jeśli Kserkses nie zostanie powstrzymany, cała Europa zostanie zagrożona przez perskie imperium. W ten niepowtarzalny klimat starożytnej wojny wprowadzi widzów ekskluzywny zwiastun, emitowany tylko w kinie IMAX przed ostatnimi seansami filmu ?Robocop? o 19.00 i 21.30 - w premierowy weekend od 7 do 9 lutego!

Premiera filmu ?Robocop? już dziś we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz