Ekscytujący zwiastun „Służącej” Park Chan-wooka

Pojawił się polski zwiastuna nowego filmu twórcy "Oldboya" i "Pani Zemsty" - Park Chan-wooka. "Służąca" to przewrotny thriller o pożądaniu i wyrafinowanej zemście, oparty na bestsellerowej powieści Sarah Water "Złodziejka". Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje.

kadr z filmu "Służąca"

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy ?Oldboya? i ?Pani Zemsty?. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters ?Złodziejka?.

https://www.youtube.com/watch?v=_9dbB8AzdhE

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę ? dziedziczkę wielkiej fortuny ? aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą ? posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. ?Służąca? to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. ?Służąca? podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

"Służąca" w kinach od 23 września 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz